Meriinovill on tänapäeval üks parimaid (kui mitte kõige parem) villase kanga materjal, tõustes teiste tavaliste villamaterjalide seast esile oma täiusliku pehmuse ja kiudude peene struktuuri poolest.

Meriinovillane pesu

Talvisel ajal toimib THERMOWAVE MERINO villane kangas perfektse soojusisoleerijana, hoides kandja soojas, suvel aga laseb villane kangas ihul hingata ja suunab niiskuse kehalt eemale, hoides kandja keha jaheda ja kuivana. Lisaks suurepärasele soojusisolatsioonile ja hingavusele on meriino villal ka looduslikud antibakteriaalsed omadused, mis takistavad ebameeldivate lõhnade teket!

Miks meriinovill?

  • Kehatemperatuuri reguleerimine. Meriinovillane termopesu on teie keha jaoks nagu isiklik kliimaseade. Hoiab jahedana, kui ilm on kuum, ning soojas, kui väljas on külm.
  • Ülim hingavus. Asjaolu, et Thermowave meriinovill võib imada hämmastava 35% oma kaalust vett ilma niiskustunnet tekitamata ja kiiresti atmosfääri lasta, muudab selle kõige hingavamaks kangaks. Teie termopesu jääb kuivaks ja mugavaks, olenemata keskkonnast.
  • Looduslik antibakteriaalne kaitse. Merino vill pakub erakordseid looduslikke antibakteriaalseid omadusi, hoides eemal kõik lõhnad!
  • Thermowave’i lihtne hooldus. Thermowave meriinovillast aluskihti pole vaja pesta sama tihti kui teisi kangaid, osalt selle antibakteriaalsete ja lõhnakindlate omaduste tõttu. Meie rõivad on masinas pestavad ja masinas kuivavad.
  • Sobib tundlikule nahale. Ülipeen ja kõrge kvaliteediga Thermowave meriinovill ei tekita sügelust ning minimeerib allergiat.
  • Keskkonnasõbralik. Thermowave meriinovillased rõivad pärinevad taastuvatest loodusvaradest – veest, värskest õhust, päikesest ja rohust – ning on kuni 100% biolagunev.

Meeste mudelid

merino termopesuJALAS 8221 meriinovillased töösokid
Meeste meriinovillane särkMeeste meriinovillased püksidMeriinovillased sokid

Naiste mudelid

THERMOWAVE naiste meriino termopüksidBENNON töösokid Merino villast
Naiste meriinovillane särkNaiste meriinovillased püksidMeriinovillased sokid

THERMOWAVE on rohkem kui 92. aastase kogemusega välirõivaste tootja. Nende eesmärgiks on toota keskkonnasõbralikke, vastupidavaid ja praktilisi riideid, mis sobivad kandmiseks igal hooajal. ThermoWave missiooniks on pakkuda oma rõivaste kandjale ülimat mugavust, et nad saaksid igal aastaajal nautida aktiivset ajaveetmist õues.

ThermoWave’i funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on Thermowave’i polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub hõlbus hooldatavus, teevad meie polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave’i funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

Turvajalatsid JALAS® EXALTER on loodud sinu kõige pikemate ja raskemate tööpäevade tarbeks. Need on ülihäid kaitseomadusi ning parimat ergonoomikat ja mugavust pakkuvad turvajalanõud, nõudlike keskkondade ja tööde jaoks.

Turvajalatseid JALAS® Exalter on juba aastaid armastatud ja usaldatud. Uued mudelid on uuendatud välimusega, veelgi mugavamad ning parema hingavusega.

SUUREM HINGAVUS

Uuenduslikud võrguga kaetud õhutusavad ja hingavast polüestrist sisevooder tagavad suurepärase hingavuse, et Teie jalad püsiksid kogu päeva kuivad, jahedad ning seeläbi on ka mugav tööd teha

UUS SOKILAADNE EHITUS

Sokilaadne ehitus muudab jalatsid pehmemaks, paremini hingavamaks ning lihtsamini jalgapandavaks ja äravõetavaks

PAREM KOGU PÄEVA KESTEV MUGAVUS NING ERGONOOMIKA

Vahetald ning mitmekihiline sisetald JALAS FX3 Supreme tagavad ülima mugavuse ja ergonoomika. Löögisummutusalad kanna ja päka all, materjalist Poron® XRD™ aitab vältida jala- ja seljavigastusi

TURVALINE JA HEA HAARDUVUSEGA VÄLISTALD

Vibram® nitriilkummist välistallad tagavad äärmiselt hea haarduvuse, seda ka libedatel ja märgadel aluspindadel. Tallad jäävad pehmeteks ja elastseteks ka külma ilma puhul ning on suurepärase töökindlusega.

TÕESTATUD TURVALISUS

ISO standarditele vastav alumiiniumist varvastekaitse, mis kaitseb löökide eest ning komposiittekstiilist PTC naelakaitse, mis kaitseb maas olevate teravate naelte ja muude esemete eest.

SUUREM TOESTUS JA VASTUPIDAVUS

Mikrokiust pealispind ning tõhusam varbakaitse pakuvad lisatoestust ning kaitsevad hõõrdumise eest, pikendades jalatsi eluiga

BOA® FIT-SÜSTEEM KÜLGEDEL

Boa® Fit-kinnitussüsteem muudab tööks valmistumise kiireks ja mugavaks. Lihtne ühe käega reguleeritav kinnitussüsteem tagab pehme ja ühtlase kinnituse ilma survepunktideta

JALAS TURVAJALATSID UUS KOLLEKTSIOON

9925 EXALTER S1P Low green turvakingadJALAS 9945 EXALTER S1P High green turvasaapad
9965 EXALTER S3 Low turvakingad9985 EXALTER S3 High turvasaapad

SISETALD JALAS® FX3 SUPREME

JALAS® FX3 Supreme sisetald on kuuekihiline, et tagada ülim ergonoomika ja mugavus:

  1. TEKSTIILKIHT
  2. NEO-VAHTKIHT kaitseb kogu talda põrutuste eest
  3. PEHME EVA-ALUSKIHT annab jalatsile struktuuri ning tagab selle stabiilsuse ja mugavuse
  4. KÕVA EVA-KIHT hoiab sisetalla kuju, säilitab jalatsi funktsionaalsuse ning tagab toestuse ja stabiilsuse
  5. PORON® XRD™ – kõrgtehnoloogiline materjal, mis neelab endasse kuni 95% löögienergiast
  6. STABILISAATOR on plastikust detail, mis suurendab jalatsi stabiilsust.

VIBRAM® NITRIILKUMMIST VÄLISTALD

Hea haarduvusega Vibram® nitriilkummist välistald on parema haarduvusega, tagades mitmesuguste erinevate tegevuste korral jalatsi suurepärase töökindluse.

  • Stabiliseeriv võlv toestab ning tagab redelitel libisemiskindluse
  • Kannaosa toestab kanda maksimaalselt ning pakub suuremat kaitset löökide eest
  • Tallamuster ning lai puutepind tagavad suurepärase haarduvuse ja libisemiskindluse.
  • Kuuma- ja õlikindel ning ESD- ja antistaatiliste omadustega

Jalad on kogu keha alustugi. Maapinnaga puutub kokku vaid väike osa jalatallast, mis peab kandma kogu inimese keharaskust. Kui keharaskuse jaotuses tekivad väiksemadki kõrvalekalded, võib see viia ülekoormusest tingitud vigastusteni. Lisaks põhjustavad ebasobivad jalanõud rühihäireid, selja-, õlavööndi ning kaelavalusid. Seega on oluline meeles pidada, et Jalgade seisukorrale taandub kogu organismi heaolu.

14. oktoobril kell 10:00 – 16:00 toimub Becky Tööohutuskeskuse kaupluses TASUTA jalaskanneerimise päev, kus on võimalik kiirelt ja lihtsalt analüüsida oma jalgade anatoomiat.

Kohapeal on JALAS jalaskanneerija, mille kasutamine on väga kiire ja lihtne, tulemused ilmuvad ekraanile vaid mõne sekundiga ning skanneerimise ajaks ei pea isegi sokke jalast ära võtma. JALAS skanneerija mõõdistab jalgade pikkuse, laiuse ja jalavõlvi kõrguse, samuti määrab skanneerija rõhuprofiili jalgadele. Pärast skanneeringu tulemuste teada saamist, saame soovitada jalanõusid ja sisetaldasid, mis toestavad teie jalgasid õigetest kohtadest ja sellisel määral nagu vaja.

JALAS on enam kui 100 aastase kogemusega töö- ja turvajalanõude tootja Soomes. Nende eesmärgiks on pakkuda jalanõusid, mis kaitsevad jalgu kukkuvate esemete, püstiste naelte ja suure temperatuuri muutuste eest, samal ajal pakkudes kandjale maksimaalset mugavust ja toetades rühti.

JALAS anatoomilistel sisetaldadel on mitu ülesannet – kõige olulisem neist on mugavus. Sisetald jalatsis, millel pole vahetalla peal pehmendusi, teeb astumise mõnusamaks. Madala võlviga jala korral aitab sisetald jalatsit paremini fikseerida. Õigesti valitud sisetald leevendab ka põrutust põlvedele ja seljale, eriti kui sa kõnnid kõval pinnal terve pika päeva. Sisetalla pehme EVA kiht toetab jalga ja tagab meeldiva pehmusetekstiil. Jalas sisetaldades on kasutatud polüestripõhist elektrit juhtivat niiti, TPU-st tugiraami ja taldadel on poron® XRD® kahekordsed lööki leevendavad alad. Anatoomilistel sisetaldadel on kanna- ja jalavõlvitugi, sobilikud kasutamiseks kõikides JALAS turvajalatsites.

JALAS sisetallad kõrge jalavõlvi toegasisetallad jalavõlvitoegaJALAS 8711L FSS sisetallad madala jalavõlvitoega
JALAS 8709H FSS sisetallad kõrge jalavõlvitoegaJALAS 8710M FSS sisetallad keskmise jalavõlvitoegaJALAS 8711L FSS sisetallad madala jalavõlvitoega

Investeerides õigetesse jalanõudesse ja sisetaldadesse, investeerid ka oma tulevikku ja tervise heaolusse.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta ühendust Becky Tööohutuskeskuse spetsialistidega becky@becky.ee või telefonil +372 670 6880.

Koroonaviiruse levikuga on hakanud levima ka erinevat informatsiooni kaitsemaskide kohta. Räägime lähemalt millise maskiga kaitsta koroonaviiruse eest ning erinevate maskide kaitseomadustest.

Meditsiinilised ja tekstiilist maskid

Meditsiiniliste ja tekstiilist maskide eesmärk on püüda kinni võimalikult palju maskikandja süljepiisakesi, mis võivad viirusi ja baktereid teistele edasi kanda. Ilma maskita võivad osakesed köhimisel ja aevastamisel levida mitme meetri kaugusele, näomask vähendab seda ohtu. Näomaski eesmärk pole kaitsta kandjat õhus levivate bakterite või viiruseosakeste sissehingamise eest.

Meditsiinilised ja tekstiilist maskid ei liibu tihedalt ümber kandja näo ja seetõttu liigub sissehingatav õhk suures osas maski kõrvalt, mitte läbi materjali. Näomask ei ole isikukaitsevahend ega kaitse kandjat tolmu ega muude kahjulike ainete sisse hingamise eest!

Meditsiinilist või tekstiilist maski võib olla mõtet kanda kõrge viiruseohuga ajal rahvarohketes ühiskondlikes ruumides (nt poed, apteegid, meditsiiniasutused, ühistransport), vähendamaks võimalust, et köhides või aevastades jõuab piisknakkus teiste inimesteni. Nina ja suu katmine on antud juhul asjalik ettevaatusabinõu. Samuti võib maskist olla tervele inimesele abi juhul, kui viirusekandja tema suunas köhib, vähendades mõnevõrra võimalust, et terve inimeseni jõuab viirus piisknakkuse pritsmete teel sellise doosina, mis toob kaasa nakatumise ja haigestumise.

CV33 kolmekihiline korduvkasutatav näomask
Meditsiiniline 3-kihiline kaitsemask ühekordseks kasutuseksTekstiilist 3-kihiline korduvkasutatav näomask

Respiraatorid

Respiraatorid on EN 149 standardi nõuetele vastavad III kategooria isikukaitsevahendid, mis kaitsevad kandjat sissehingatavas õhus sisalduvate kahjulike tahkete osakeste eest. Ka viiruseosakeste eest.

Respiraatorid jagatakse lihtsustatult kolme kategooriasse vastavalt nende filtreerimisvõimele:

FFP1 respiraatoridFFP2 respiraatoridFFP3 respiraatorid
Madal filtreerimisvõime –
Filtreerib 80% osakestest. Kaitseb mitte-toksilise tahkete osakeste ja aerosoolide vastu
Keskmine filtreerimisvõime –
Filtreerib 94% osakestest.
Kaitseb madala toksilisusega tahkete osakeste ja aerosoolide vastu
Kõrge filtreerimisvõime –
Filtreerib 99% osakestest.
Kaitseb toksiliste tahkete osakeste ja aerosoolide vastu
Täpsemat infot respiraatorite kaitseklasside kohta leiad SIIT

Millise maskiga kaitsta koroonaviiruse eest? Ennetavaks kaitseks viiruse eest tuleks kanda ühekordselt kasutatavaid maske, mille kaitsetase on vähemalt FFP2. Terviseameti soovitusel (link) kasutavad ka tervishoiutöötajad võimalike nakkushaigete visiitidel enda kaitsmiseks kas FFP2 või FFP3 respiraatorit.

Millise maskiga kaitsta koroonaviiruse eest3M AURA FFP3 respiraator 9330+
BLS FFP2 respiraator klapigaBLS FFP3 respiraator klapiga3M AURA FFP3 respiraator klapiga3M AURA FFP3 respiraator

Kas valida väljahingamisklapiga või -klapita respiraator?

Kui soovite ennast kaitsta õhus lenduvate viiruste eest, siis on otstarbekas valida väljalaskeklapiga varustatud respiraatorid. Klapp võimaldab väljahingataval õhul väljuda praktiliselt takistuseta ja kergendab sel moel oluliselt maski pikemaajalist kasutamist, samuti välditakse niiskuse kogunemist maski. Väljalaskeklapiga varustatud respiraator kaitseb ainult kasutajat ennast ega takista nakkuse levikut juhul, kui respiraatori kasutaja on ise haigestunud.

Juhul kui respiraatori kasutaja on ise viirusega nakatunud, siis on korretne kasutada ilma väljahingamisklapita respiraatorit, mis kaitseb ka väliskeskkonda ja piirab viiruse levikut.


Respiraatori valesti kasutamine vähendab kaitsetaset

Kaitsevahend on kasutu, kui see ei ole kandja näole paras ja kui seda ei kanta õigesti. Seetõttu peate hingamisteede kaitsevahendit kandes alati veenduma, et see on teie näole sobiv ja liibub optimaalselt vastu nägu. Maski kandjal ei tohi olla habet ega vuntse, mis mõjutavad maski tõhusust.

BLS kvaliteetsete hingamiskaitsevahendite tootja alustas oma tegevust juba 50 aastat tagasi Milaanos Itaalias. BLS kujundab, arendab ja toodab kõiki tooteid ettevõttesiseselt Itaalias, hoolitsedes kogu tootmisprotsessi eest, alates ideest kuni kauba välja saatmiseni. Tootmine on kõrgelt automatiseeritud ja suurimat tähelepanu pööratakse kvaliteedikontrollile.

BLS eesmärgiks on pakkuda kasutajale maksimaalset kaitset, loobumata seejuures mugavusest

BLS tootesortimendis on mitmeid unikaalseid ja eriti kvaliteetseid tooteid:

BLS Zer0 FFP3 respiraatorid väljahingamisklapiga

BLS ZERO 031 respiraatorit võib kanda rohkem kui ühe töövahetuse jooksul (markeering R). Väljahingamisklapi unikaalne EOLO tehnoloogia vähendab drastiliselt hingamistakistust. Väiksemaid osakesi filtreeritakse täiendavalt elektrostaatiliselt laetud filtrimaterjaliga. Sobib FFP3 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Loe edasi SIIT!

BLS Classic FFP2 respiraatorid väljahingamisklapiga

BLS CLASSIC 129BW respiraatorit võib kanda rohkem kui ühe töövahetuse jooksul (markeering R). Elastne nina klamber on kaetud pehmendusega, et tagada maksimaalne mugavus. BLS 129BW tolmumask vastab dolomiiditolmuga läbi viidud ummistumistesti nõuetele (mask kannab D markeeringut). See tähendab, et mask toimib tõhusalt ja kaua ka väga tolmustes tingimustes. Sobib FFP2 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Loe edasi SIIT!

BLS 8100 poolmask A2P2 R D mittevahetatavate filtritega

BLS 8100 hooldusvaba poolmask kaitseb tolmuosakeste ja orgaaniliste aurude eest. Hooldusvaba mask pakub sama kaitset, mis korduvkasutatav mask, kuid on sama lihtne ja muretu kasutada kui ühekordne mask. Aktiivsöefiltrid vastavad kõige kõrgematele filtreerimisstandarditele. Loe edasi SIIT!

BLS 4100NEXT ready-to-use komplekt A2P2 filtritega

BLS 4100NEXT ready-to-use komplekt koosneb poolmaskist 4100NEXT S ja ühest paarist A2P2 filtritest. Lihtne hooldada ja puhastada. Maski kõigi detailide lahtivõtmine võtab alla minuti. Üks kergemaid poolmaske turul. Silikoonist korpus on pehme ja tagab kasutajale mugavuse ka pika tööpäeva jooksul. Loe edasi SIIT!

BLS 5600 termoplastist täismask

BLS 5600 termoplastist täismask täismask pakub igakülgset kaitset tolmu ja kemikaalidega tööks. Klaas on udu- ja kriimustuskindel. Filtrid kinnituvad bajonett kinnitusega. Suur visiir pakub avarat vaatevälja. Rihmade kuue punkti kinnitus tagab, et mask istub hästi ees ja surve näole jaotub ühtlaselt. Loe edasi SIIT!

Vaata kogu BLS tootevalikut SIIT!


Kaitsemaskid ainuüksi ei kaitse meid ohtlike lenduvate osakeste, gaaside ja aurude eest, vaid kaitsevad kandjat ka viiruste eest. Samuti kui inimene on nakatunud mõnda viirusesse, siis saab ta maski kandes vältida, et levitab pisikuid ja nakatab enda ümber inimesi.


Kahtlemata on õige väide, et näo järgi vormitud respiraator pakub paremat kaitset kui paberist/riidest valmistatud „tavaline“ meditsiiniline või kirurgiline mask, ja see on omakorda tõhusam kaitsevahend kui taskurätt või sall. Samas ei ole teada, kui hästi üks või teine mask kaitseb, sest ka ühte ja sama tüüpi maskid esinevad tavaliselt mitmes erinevas variatsioonis.

Kaitsemaski peamine ülesanne ja kaitsepõhimõte on sisse- ja/või väljahingatava õhu filtreerimine. Sellest tulenevalt ongi kasutusel kaks põhinäitajat, mis iseloomustavad maske – filtreerimise suunad ja filtreerimise tõhusus. On teada, et viiruste läbimõõt on 0,01…0,3 μm ja gripiviiruse läbimõõt on 0,08…0,12 μm, see on umbes 1/100 bakteri suurusest (0,5…10 μm). Maski valik sõltubki suuresti eesmärgist, st kas kandja tahab kaitsta ainult ennast või ka teisi kaaskodanikke (patsiente, kolleege, pereliikmeid) õhus lendlevatest osakestest, sealhulgas bakteritest ja viirustest.

Kui soovite kaitsta ennast õhus lenduvate viiruste eest, siis on otstarbekas valida väljalaskeklapiga varustatud respiraatorid. Klapp võimaldab väljahingataval õhul väljuda praktiliselt takistuseta ja kergendab sel moel oluliselt maski pikemaajalist kasutamist, samuti välditakse niiskuse kogunemist maski. Sellised maskid on levinud laialt tööstuses ja ehituses. Meeles tuleb pidada, et kõrge filtreerimisindeksiga väljalaskeklapiga varustatud respiraator kaitseb ainult kasutajat ennast ja ei takista nakkuse levikut juhul, kui respiraatori kasutaja on ise haigestunud.

Kõik maskid ei kaitse ühtemoodi. Erinevad maskid on toodetud erinevatel eesmärkidel ja nende kaitsevõimet (tõhusust) saab üldjoontes hinnata mõõtes näitajat – kui mitu protsenti kui väikestest osakestest jäävad maski filtrisse.

Väga heaks peetakse maske, mille filtreerimisindeks on FFP2, mis tähendab, et mask filtreerib 95% osakestest, mille läbimõõt on 0,3 μm või enam.

Mis eristab maski FFP2 tavalisest (kirurgilisest) maskist? Üks põhierinevus on see, et hariliku kirurgilise maski materjal on suuremate pooridega ja pakub väiksemat kaitset viirusesuurusega väikeste osakeste eest. See ei ole ka üllatav, sest kirurgilise maski põhieesmärk ongi kaitsta kasutajat ja patsienti peamiselt bakteriaalsest nakkusest. FFP2 mask võib kuju poolest olla väga sarnane kirurgilise maskiga, kuid see on kujundatud nii, et tagada parem kontakt kandja näoga. Enamasti on FFP2 maskid varustatud maski üla(nina)osas asuva pehme metalse klambriga maski ülaserva nina kuju järgi vormimiseks.


Kaitsemaski kasutamisel tuleb veenduda selles, et mask on paigaldatud õigesti:

  • Kata mask kahe käega kinni.
  • Hinga kiirelt ja sügavalt sisse. Kui mask on paigaldatud õigesti, peaksid tundma alarõhu teket maski seespool. Kui tunned, et õhk siseneb maski servade alt, säti parajamaks paelte pikkust.
  • Korda katset kuni oled veendunud, et mask tõesti kaitseb sind.
  • Valesti paigaldatud maski kasutamine ei paku kaitset.
  • Meestele: maskikandja peab olema raseeritud, sest vastasel juhul ei teki maski serva tihedat kontakti nahaga ja mask kui kaitsevahend muutub ebaefektiivseks.

Becky Tööohutuskeskuse respiraatorite ja maskide tootevalikuga saad tutvuda SIIN.

RESPIRAATORITE JA KAITSEMASKIDE TÄHISED

Ilma standardijärgse tähiseta kaitsemask pakub samuti kaitset, kuid selle filtreerimistõhusus ei ole kindlaks määratud standardiseeritud katsete käigus. Filtreerimisindeksit kajastav tähis näitab, et antud konkreetse maski kaitsevõime on kindlaks määratud standardiseeritud katsete käigus.

Üldlevinud maskide tähised (standardiseeritud USA-s):

  • N95 Filtreerib vähemalt 95% õhus leitavatest osakestes. Ei ole vastupidav õliga kokkupuutes.
  • N99  Filtreerib vähemalt 99% õhus leitavatest osakestes. Ei ole vastupidav õliga kokkupuutes.
  • N100  Filtreerib vähemalt 99,97% õhus leitavatest osakestes. Ei ole vastupidav õliga kokkupuutes.
  • R95 Filtreerib vähemalt 95% õhus leitavatest osakestes. Kuigi palju vastupidav õli suhtes.
  • P95 Filtreerib vähemalt 95% õhus leitavatest osakestes. Vastupidav õli suhtes.
  • P100 Filtreerib vähemalt 99,97% õhus leitavatest osakestes. Vastupidav õli suhtes.

Euroopa standardi EN149 tähised:

  1. FFP1  Filtreerib osakesi, mis on tekkinud mehhaaniliste protsesside käigus (tolmumask).
  2. FFP2  Vastab USA-s kasutatavale tähisele N95.
  3. FFP3  Vastab USA-s kasutatavale tähisele N99.

Austraalias kasutatavad tähised:

  1. P1  Filtreerib osakesi, mis on tekkinud mehhaaniliste protsesside käigus (tolmumask).
  2. P2  Vastab USA-s kasutatavale tähisele N95.

KAS VIIRUSED, S.H KORONAVIIRUS VÕIB KANDUDA INIMESTELE HIINAST SAADETUD KIRJADELT JA PAKKIDELT?

WHO (World Health Organization) on kinnitanud, et Koronaviirus ei püsi esemetel ning selletõttu ei pea kartma kirjasid ega pakke, mis on Hiinast saadetud. Becky Tööohutuskeskuse kaup, mis tuleb Hiinast, jõuab Eestisse rohkem kui 6 nädalat pärast kauba teele panemist, mis kinnitab veelgi, et meil müügil olevaid tooteid, mis on Hiinast saadetud ei pea kartma.

Kasutatud materjalid:

  1. Ravimiamet: Millise maskiga kaitsta gripiviiruse eest … – Ravimiametwww.ravimiamet.ee › maskidpdf
  2. WHO: https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public/myth-busters

Becky Tööohutuskeskuse kauplus on maikuust avatud tavapärastel aegadel E – R 8:30 – 17:00.

Oma kaupluse avamisega peame kinni eriolukorra nõuetest: kõik Becky Tööohutuskeskuse töötajad on kaitstud näomaskide ja kaitsekinnastega, samuti toimub päeva jooksul pidev pindade puhastamine ja desinfitseerimine. Kõikidele klientidele anname kauplusesse sisenemisel kaitsemaski ning -kindad ja lisaks on meil üles seatud desinfitseerimispunktid. Võimalusel palume oma klientidel eelistada sularahale kaardimakseid.

Kauplusesse lubame korraga piiratud arv külastajaid ning kõikidel külastajatel palume hoida üksteisest ja ka meie klienditeenindajatest ohutut distantsi (vähemalt 2 m).

Kutsume üles oma kliente võimalusel sooritama oste ja tegema päringuid distantsilt: oma tellimusi ning päringuid saab edastada nii e-poe www.becky.ee vahendusel kui ka e-maili becky@becky.ee ja telefoni teel 670 6880. Meie ladu toimib tavapäraselt ning tellimuste komplekteerimine käib ühe tööpäeva jooksul.

Hoidke oma tervist ja püsige terved!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880