BLS ZERO 031 FFP3 tolmumask väljahingamisklapiga

BLS031
Saadavus: laost otsas
6.95 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

BLS ZERO 031 FFP3 tolmumask väljahingamisklapiga. Soovitatav kasutada vältimaks tolmu ja muude väikeste osakeste sissehingamist. Hingamisklapp muudab hingamise lihtsaks ja maski saab kasutada pikemat aega.

Sobib FFP3 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Peene tolmu keskmised kogused (kuni 50 x LPN) ja õli- või veebaasil udu, mis tavaliselt eralduvad krohvimisel, tsementeerimisel, lihvimisel, puidutolmust jm.

  • Elastsed kummipaelad on maski külge sulatatud ja ei sisalda metallist klambreid.
  • Nõgusa kujuga materjal tagab pikema kestvuse ja väiksema hingamistakistuse.
  • Elastne nina klamber on kaetud pehmendusega, et tagada maksimaalne mugavus.
  • BLS ZERO 031 tolmumaski võib kanda rohkem kui ühe töövahetuse jooksul (markeering R).
  • BLS ZERO 031 tolmumask vastab dolomiiditolmuga läbi viidud ummistumistesti nõuetele (mask kannab D markeeringut). See tähendab, et mask toimib tõhusalt ja kaua ka väga tolmustes tingimustes.
  • Toode vastab standardile EN 149:2001+A1:2009
  • Toodetud Itaalias

Hoiatused. BLS ZERO 031 FFP3 tolmumask väljahingamisklapiga ei kaitse kandjat gaaside ega aurude eest. Gaaside ja aurude eest kaitseks tuleks kasutada gaasirespiraatorit. Tolmumaski ei ole lubatud kasutada keskkondades, mille õhuhapnikutase on alla 17%. Maski kandjal ei tohi olla habet ega vuntse, mis mõjutavad maski tõhusust.

Paigaldage tolmumask vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne tolmumaski kasutamist toimige järgnevalt. Katke tolmumaski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPIGA tolmumaski puhul hingake sügavalt SISSE. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda.

BLS on Itaalia hingamiskaitsevahendite tootja, kes valmistab kõrge kasutusmugavusega kvaliteetseid tooteid. Valikusse kuuluvad nii erinevad ühekordsed tolmurespiraatorid kui ka vahetatavate filtritega pool- ja täismaskid. Vaata kogu BLS tootevalikut siit.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
BLS031tk
6.95 
Laost otsas120108033182761096

BLS

BLS on Itaalia hingamiskaitsevahendite tootja, kes valmistab kõrge kasutusmugavusega kvaliteetseid tooteid. Valikusse kuuluvad nii erinevad ühekordsed tolmurespiraatorid kui ka vahetatavate filtritega pool- ja täismaskid.