BLS – kvaliteetsete hingamiskaitsevahendite tootja Itaaliast

BLS kvaliteetsete hingamiskaitsevahendite tootja alustas oma tegevust juba 50 aastat tagasi Milaanos Itaalias. BLS kujundab, arendab ja toodab kõiki tooteid ettevõttesiseselt Itaalias, hoolitsedes kogu tootmisprotsessi eest, alates ideest kuni kauba välja saatmiseni. Tootmine on kõrgelt automatiseeritud ja suurimat tähelepanu pööratakse kvaliteedikontrollile.

BLS eesmärgiks on pakkuda kasutajale maksimaalset kaitset, loobumata seejuures mugavusest

BLS tootesortimendis on mitmeid unikaalseid ja eriti kvaliteetseid tooteid:

BLS Zer0 FFP3 respiraatorid väljahingamisklapiga

BLS ZERO 031 respiraatorit võib kanda rohkem kui ühe töövahetuse jooksul (markeering R). Väljahingamisklapi unikaalne EOLO tehnoloogia vähendab drastiliselt hingamistakistust. Väiksemaid osakesi filtreeritakse täiendavalt elektrostaatiliselt laetud filtrimaterjaliga. Sobib FFP3 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Loe edasi SIIT!

BLS Classic FFP2 respiraatorid väljahingamisklapiga

BLS CLASSIC 129BW respiraatorit võib kanda rohkem kui ühe töövahetuse jooksul (markeering R). Elastne nina klamber on kaetud pehmendusega, et tagada maksimaalne mugavus. BLS 129BW tolmumask vastab dolomiiditolmuga läbi viidud ummistumistesti nõuetele (mask kannab D markeeringut). See tähendab, et mask toimib tõhusalt ja kaua ka väga tolmustes tingimustes. Sobib FFP2 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Loe edasi SIIT!

BLS 8100 poolmask A2P2 R D mittevahetatavate filtritega

BLS 8100 hooldusvaba poolmask kaitseb tolmuosakeste ja orgaaniliste aurude eest. Hooldusvaba mask pakub sama kaitset, mis korduvkasutatav mask, kuid on sama lihtne ja muretu kasutada kui ühekordne mask. Aktiivsöefiltrid vastavad kõige kõrgematele filtreerimisstandarditele. Loe edasi SIIT!

BLS 4100NEXT ready-to-use komplekt A2P2 filtritega

BLS 4100NEXT ready-to-use komplekt koosneb poolmaskist 4100NEXT S ja ühest paarist A2P2 filtritest. Lihtne hooldada ja puhastada. Maski kõigi detailide lahtivõtmine võtab alla minuti. Üks kergemaid poolmaske turul. Silikoonist korpus on pehme ja tagab kasutajale mugavuse ka pika tööpäeva jooksul. Loe edasi SIIT!

BLS 5600 termoplastist täismask

BLS 5600 termoplastist täismask täismask pakub igakülgset kaitset tolmu ja kemikaalidega tööks. Klaas on udu- ja kriimustuskindel. Filtrid kinnituvad bajonett kinnitusega. Suur visiir pakub avarat vaatevälja. Rihmade kuue punkti kinnitus tagab, et mask istub hästi ees ja surve näole jaotub ühtlaselt. Loe edasi SIIT!

Vaata kogu BLS tootevalikut SIIT!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880