PORTWEST KP44 põlvekaitsed põlvetaskutesse

KP44
Saadavus: laos olemas
7.90 
(KM-ga)

PORTWEST põlvekaitsed põlvetaskutesse on kerged ja vastupidavad. Sobivad ideaalselt kasutamiseks torulukkseppadele, plaatijatele ja teistele, kes peavad tööd tehes palju põlvedele toetuma. Vastavad EN 14404:2004 Tüüp 2, Tase 1 – põlvekaitsete standardile põlviliasendis töötamiseks.

  • Materjal – etüleen, vinüül, atsetaat
  • Üks suurus
  • Komplektis on 2 paari
  • EN 14404: 2004 Tüüp 2, Tase 1

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
KP44paar
7.90 
Laos olemas965036108174591

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.