Tööriided

Kvaliteetsed ja hästiistuvad riided ei piira liikumist ning muudavad tööpäeva sujuvamaks. Becky Tööohutuskeskuse laiast valikust leiad töö- ja vabaajariided, milles on ühendatud suurepärane vastupidavus, funktsionaalne disain ja kandmismugavus.

Oleme maaletoojad rahvusvaheliselt tuntud tööriiete brändidele, nagu näiteks ProJob, Coverguard ja Portwest. Meie laiaulatuslikust valikust leiad tööpüksid, traksipüksid, tööjaki, termopesu, talve- ja vihmariided, kõrgnähtavad tööriided, keevitaja kaitseriided, ühekordsed kaitseülikonnad jpm.

Becky Tööohutuskeskuse omatooted, mida tähistatakse WORTEX brändiga on meie klientide vaieldamatud lemmikud. Tänu aastatepikkusele kogemusele tööriiete valdkonnas on WORTEX tööriided detailideni läbimõeldud lahendustega ning suurepärase kulumiskindlusega.

Becky Tööohutuskeskus pakub firma logo, sümboolika või tekstide trükkimise teenust. Tööriiete personaliseerimiseks kasutame kiiret ja lihtsat kuumpresstrükki, mille eeliseks on trükitud elementide kulumiskindlus ja kõrge kvaliteet. Rohkem infot Becky Tööohutuskeskuse logoteenuse kohta leiate siit!

Kuvab 25 toodet 371 -st

Näita lehel