Tööriided

Kvaliteetsed ja hästiistuvad riided ei piira liikumist ning muudavad tööpäeva sujuvamaks. Becky Tööohutuskeskuse laiast valikust leiad töö- ja vabaajariided, milles on ühendatud suurepärane vastupidavus, funktsionaalne disain ja kandmismugavus.

Oleme maaletoojad rahvusvaheliselt tuntud tööriiete brändidele, nagu näiteks ProJob, Coverguard ja Portwest. Meie laiaulatuslikust valikust leiad tööpüksid, traksipüksid, tööjaki, termopesu, talve- ja vihmariided, kõrgnähtavad tööriided, keevitaja kaitseriided, ühekordsed kaitseülikonnad jpm.

Becky Tööohutuskeskuse omatooted, mida tähistatakse WORTEX brändiga on meie klientide vaieldamatud lemmikud. Tänu aastatepikkusele kogemusele tööriiete valdkonnas on WORTEX tööriided detailideni läbimõeldud lahendustega ning suurepärase kulumiskindlusega. Suurem osa WORTEX tööriideid toodetakse Tallinnas meie oma õmblustöökojas.

Becky Tööohutuskeskus valmistab eritellimusel suuremas koguses töö- ja ametiriideid. Eritellimuste tootmisel kasutame Wortexi põhimudeleid, millel saame teha kliendi soovidele vastavad muudatused. Kui teil tekkis huvi tellimustööde vastu, siis võtke ühendust meie kliendihalduritega.

Kuvab 25 toodet 334 -st

Näita lehel