PORTWEST CV33 kolmekihiline korduvkasutatav näomask

-
0.50 
(KM-ga)
Puhasta

PORTWEST CV33 kolmekihiline korduvkasutatav näomask antimikroobse viimistlusega. Tapab 99,9% bakteritest ja kontrollib arvukalt lõhna põhjustavaid mikroorganisme, mis võivad nahaga kokkupuutel ja pesemisel kiududesse koguneda. Sisemine puuvillane riie kogu päeva mugavuse tagamiseks. Elastsed reguleeritavad kõrva-aasad. Masinpestav 60 kraadi juures. Lamedaks volditud mask on pakitud eraldi kilekotti.

  • Korduvkasutatav ja masinpestav 60 kraadi juures (max. 50 korda)
  • 100% puuvillane hingav sisemine kangas tagab mugavuse kogu päevaks
  • Antimikroobne toime tapab 99,9% baktereist
  • Bakterioloogilise filtreerimise efektiivsus 52% vastavalt  EN 14683:2019+AC:2019, Intertek test GZHT02317339
  • Kontrollib arvukalt lõhna põhjustavaid mikroorganisme, mis võivad nahaga kokkupuutel ja pesemisel koguneda kiududesse
  • Hoiab näo värske, kuiva ja lõhnavaba
  • Puuvilla pehme puudutus tagab kasutajamugavuse

PORTWEST CV33 kolmekihilise korduvkasutatava näomaski eesmärk on püüda kinni võimalikult palju maskikandja süljepiisakesi, mis võivad viirusi ja baktereid teistele edasi kanda. Ilma maskita võivad osakesed köhimisel ja aevastamisel levida mitme meetri kaugusele, näomask vähendab seda ohtu. Näomaski eesmärk pole kaitsta kandjat õhus levivate bakterite või viiruseosakeste sissehingamise eest.

Enne maski paigaldamist tuleb alati enne käed sooja veega puhtaks pesta ja/või desinfitseerida vältimaks nakkustekitaja kandmist näole.

NB! Kolmekihiline korduvkasutatav näomask ei ole isikukaitsevahend ega kaitse kandjat tolmu ega muude kahjulike ainete sisse hingamise eest!

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikVärvusHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
CV33BKR*tkMust
0.50 
Saadavus: laos olemas
900255036108338238
CV33NAR*tkTumesinine
0.50 
Saadavus: laos olemas
900255036108338252
CV33WHR*tkValge
0.50 
Saadavus: laos olemas
900255036108338269

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.