SALVEQUICK plastikplaastrid, täitepakend 45 tk

EA plaaster 6036
Saadavus: laos olemas
5.60 
(KM-ga)

SALVEQUICK plastikplaastrid, täitepakend 45 tk. Plastikplaastrid on mõeldud kasutamiseks mitte liikuvatel kehaosadel. Plastikplaastrid on perforeeritud ja vett-tõrjuvad – mis tähendab, et dušši all või vihma käes ei imbu plaastri haavapadi läbi. Plaastrite eemaldamine toimub imelihtsalt. Hoidke ühe käega pakendi alumisest äärest kinni ja teisega tõmmake lihtsalt sobivas suuruses plaaster välja. Automaatselt eemaldub plaastri ühe poole kaitsepaber ning Teil on võimalik plaaster koheselt ühe liigutusega haavale asetada. Teine kaitseümbrise pool (millest te tõmmates kinni hoidsite) eemaldage peale seda, kui üks pool plaastrist on juba nahale asetatud. Täitepakendina kasutades sobib see Salvequick plaatsriautomaadile. Sisaldab 45 steriilset plastik plaastrit.

Hulgiostjale: pakendatud 6 kaupa karpi ja 60 kaupa kasti (10 karpi kastis).

Pakend sisaldab järgmiseid suuruseid:
27 tk – 7,2 x 1,9 cm (perforeeritud plastikplaastrid)
18 tk – 7,2 x 2,5 cm (perforeeritud plastikplaastrid)

Esimene Salvequick plaaster valmistati 1947 aastal, kui rootslasest Christian Cederroth mõistis, et plaastrite järele on suur nõudlus. Vaid mõned aastad hiljem saadi valmis esimese eraldi pakitud ja õiges suuruses valmis lõigatud plaaster, mis oli revolutsiooniline ning muutis kogu esmaabi toodete turgu Euroopas. Tänaseks päevaks on Salvequick plaastrite tootmises turuliider. Igal aastal müüakse üle maailma ca 20 miljonit Salvequick plaastrikarpi. Nende tooteid testitakse aktiivselt ning kõik plaastrid vastavad meditsiinilistele nõuetele.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
EA plaaster 6036kompl
5.60 
Laos olemas6067310610060367

Salvequick

Esimene Salvequick plaaster valmistati 1947 aastal, kui rootslasest Christian Cederroth mõistis, et plaastrite järele on suur nõudlus. Vaid mõned aastad hiljem saadi valmis esimese eraldi pakitud ja õiges suuruses valmis lõigatud plaaster, mis oli revolutsiooniline ning muutis kogu esmaabi toodete turgu Euroopas.

Tänaseks päevaks on Salvequick plaastrite tootmises turuliider. Igal aastal müüakse üle maailma ca 20 miljonit Salvequick plaastrikarpi. Nende tooteid testitakse aktiivselt ning kõik plaastrid vastavad meditsiinilistele nõuetele.