EARLINE kõrvatropid 36 dB

30205
Saadavus: laos olemas
0.15 
(KM-ga)

EARLINE kõrvatropid vastupidavast polüuretaanvahust. Need avaldavad kõrvale ühtlaselt survet, olles elastsed, helisummutavad ning väga mugavad. EARLINE kõrvatropid on funktsionaalses dispenser karbis. Kõrvatropid on pakendatud paarikaupa, karbis on 200 paari. 

  • SNR 36 dB
  • Ühekordseks kasutamiseks

Earline kuulub Euro Protection gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega. Nende kaks suurimat brändi on Coverguard ja Eurotechnique. Earline on spetsialiseerunud kuulmiskaitsevahenditele. Pikaajaline ja korduv kokkupuude kahjulikul tasemel müraga võib põhjustada kuulmiskahjustusi. Earline eesmärk on pakkuda kõrvaklappe ja -troppe, mis kaitsevad töötajat kahjuliku müra eest ning on samal ajal mugavad kanda ka pikema aja jooksul.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
30205paar
0.15 
Laos olemas20002003435241302052

Earline

Earline kuulub Coverguard gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega.

Earline on spetsialiseerunud kuulmiskaitsevahenditele. Pikaajaline ja korduv kokkupuude kahjulikul tasemel müraga võib põhjustada kuulmiskahjustusi. Earline eesmärk on pakkuda kõrvaklappe ja -troppe, mis kaitsevad töötajat kahjuliku müra eest ning on samal ajal mugavad kanda ka pikema aja jooksul.