BECKY TÖÖOHUTUSKESKUSE KAUPLUSES ON AVATUD JALGADE SKANEERIMISE TEENINDUSPUNKT


Becky Tööohutuskeskuse kaupluses on alates aprillist võimalik teostada Jalas Foot Stop Service jalaskaneerijaga jalalaba uuringuid. Kaupluse lahtioleku aegadel (E – R 8:30 – 17:00) saab koos spetsialisti abiga kiirelt ja lihtsalt analüüsida jalgade seisundit ning vastavalt skaneerimise tulemustele saame soovitada tööjalatseid ning sisetaldasid, mis sobivad just teie jalakujuga. Õigete jalatsite ja sisetaldade valik aitab suurendada teie jalgade üldist heaolu ja ennetada vigastuste teket.

JALAS FOOT STOP SERVICE

Jalas Foot Stop Service (FSS) jala skaneerijaga saab kiirelt ja lihtsalt kontrollida jalgade seisundit. Jalas FSS jala skaneerija analüüsib jalgade anatoomiat ja nende omadusi, et aidata leida teie jalakujule vastavad tööjalanõud ja sisetallad, mis pakuvad ideaalset sobivust ja mugavust.

Jalas FSS seade mõõdab detailselt teie jalalaba suurust ja kuju (s.h jalavõlvi kuju), annab infot milline on jala omadus leevendada põrutusi ehk pronatsiooni ning toob esile jalalaba survepunktid. Skaneerimine on väga lihtne ja kiire protsess ning tulemused ilmuvad ekraanile mõne hetkega.

JALA SKANEERIJA AITAB ENNETADA VIGASTUSI

Jalad on kogu keha alustugi ning valesti valitud jalanõud mõjutavad kogu keha hoiakut. Kui jalanõu põhjustab jalgade ebaloomulikku asendit, pingeid, väsimust jms, võivad tekkida rühihäired ning selja-, õlavööndi- ja kaelavalud. Jalas jalaskaneerija aitab ennetada jalgade vigastusi ja ülekoormamist ning tagab sedasi ka kogu organismi heaolu. Küll aga ei ravi jala skaneerija juba tekkinud vigastusi, vaid vigastuste korral tuleb konsulteerida arsti või ortopeediga.

Jalas FSS jalaskaneerijaga jalalabade uuringu läbiviimine on Becky Tööohutuskeskuse klientidele TASUTA!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880