Miks valida meriinovillane termopesu?

Meriinovill on tänapäeval üks parimaid (kui mitte kõige parem) villase kanga materjal, tõustes teiste tavaliste villamaterjalide seast esile oma täiusliku pehmuse ja kiudude peene struktuuri poolest.

Meriinovillane pesu

Talvisel ajal toimib THERMOWAVE MERINO villane kangas perfektse soojusisoleerijana, hoides kandja soojas, suvel aga laseb villane kangas ihul hingata ja suunab niiskuse kehalt eemale, hoides kandja keha jaheda ja kuivana. Lisaks suurepärasele soojusisolatsioonile ja hingavusele on meriino villal ka looduslikud antibakteriaalsed omadused, mis takistavad ebameeldivate lõhnade teket!

Miks meriinovill?

  • Kehatemperatuuri reguleerimine. Meriinovillane termopesu on teie keha jaoks nagu isiklik kliimaseade. Hoiab jahedana, kui ilm on kuum, ning soojas, kui väljas on külm.
  • Ülim hingavus. Asjaolu, et Thermowave meriinovill võib imada hämmastava 35% oma kaalust vett ilma niiskustunnet tekitamata ja kiiresti atmosfääri lasta, muudab selle kõige hingavamaks kangaks. Teie termopesu jääb kuivaks ja mugavaks, olenemata keskkonnast.
  • Looduslik antibakteriaalne kaitse. Merino vill pakub erakordseid looduslikke antibakteriaalseid omadusi, hoides eemal kõik lõhnad!
  • Thermowave’i lihtne hooldus. Thermowave meriinovillast aluskihti pole vaja pesta sama tihti kui teisi kangaid, osalt selle antibakteriaalsete ja lõhnakindlate omaduste tõttu. Meie rõivad on masinas pestavad ja masinas kuivavad.
  • Sobib tundlikule nahale. Ülipeen ja kõrge kvaliteediga Thermowave meriinovill ei tekita sügelust ning minimeerib allergiat.
  • Keskkonnasõbralik. Thermowave meriinovillased rõivad pärinevad taastuvatest loodusvaradest – veest, värskest õhust, päikesest ja rohust – ning on kuni 100% biolagunev.

Meeste mudelid

merino termopesuJALAS 8221 meriinovillased töösokid
Meeste meriinovillane särkMeeste meriinovillased püksidMeriinovillased sokid

Naiste mudelid

THERMOWAVE naiste meriino termopüksidBENNON töösokid Merino villast
Naiste meriinovillane särkNaiste meriinovillased püksidMeriinovillased sokid

THERMOWAVE on rohkem kui 92. aastase kogemusega välirõivaste tootja. Nende eesmärgiks on toota keskkonnasõbralikke, vastupidavaid ja praktilisi riideid, mis sobivad kandmiseks igal hooajal. ThermoWave missiooniks on pakkuda oma rõivaste kandjale ülimat mugavust, et nad saaksid igal aastaajal nautida aktiivset ajaveetmist õues.

ThermoWave’i funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on Thermowave’i polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub hõlbus hooldatavus, teevad meie polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave’i funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880