Tagastamine

Tellijal on õigus Toodete tellimusest põhjust avaldamata taganeda alates tellimuse tegemisest kuni Toodete kätte saamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul. Tellimuse tühistamiseks tuleb Tellijal võtta Becky Tööohutuskeskusega ühendust telefonil +372 670 6880 või saata vastavasisuline e-kiri aadressile becky@becky.ee.

.

Juhul kui Tarbija taganeb tellimusest, siis kohustub Tarbija tagastama kasutamata ning kahjustamata Tooted viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisoovi esitamisest. Tarbija peab tagastama Tooted Becky Tööohutuskeskuse kauplusesse Laki 30 A, Tallinn või Mustika Keskuses asuva Omniva, Itella Smartpost või DPD pakiautomaadi kaudu. Pakiautomaadi kaudu tagastades märkige saajaks Becky AS ja telefoni number +372 5847 0678. Tarbija kannab tellimusest taganemisel Toodete tagastamise kulud.

.

Becky Tööohutuskeskus tagastab Tarbijale tagastatud Toodete eest tasutud summa ja kohaletoimetamise tasu ulatuses, mis vastab Tellija poolt tasutud summale, kuid mitte rohkem kui soodsaim piirkonnas kohaletoimetamiseks valitud transpordiviisi hind. Juhul kui Tarbija tagastab tellitud Tooted osaliselt, siis Becky Tööohutuskeskus tagastab kohaletoimetamiskulud proportsionaalselt tellitud toodete arvuga. Becky Tööohutuskeskus tagastab raha hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul taganemisteate saamisest arvates, tingimusel, kuid mitte varem kui 3 tööpäeva jooksul Tellija poolt tagastatud Toodete kättesaamisest. Becky Tööohutuskeskus tagastab Tarbijale saatmise kulud täies ulatuses juhul kui taganemise põhjuseks on puudustega või vale Toode.

.

Juhul, kui Tellija poolt tagastatud Toode on kahjustatud, siis on Becky Tööohutuskeskusel õigus nõuda kahju hüvitamist Toote müügihinna ulatuses. Nimetatud summa arvatakse maha Tellijale tagastatavast summast.

.

Tootel puuduse olemasolu korral asendatakse Toode sama tootega, välja arvatud juhul kui vastavat Toodet ei ole enam müügil. Kui vastavat Toodet enam ei ole müügil, siis Tellija valikul Toode asendatakse või müügileping lõpetatakse ja tagastatakse Tellijale Toote maksumus.

Tellijal on õigus Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

Tootel puuduse olemasolu korral asendatakse Toode sama tootega, välja arvatud juhul kui vastavat Toodet ei ole enam müügil. Kui vastavat Toodet enam ei ole müügil, siis Tellija valikul Toode asendatakse või müügileping lõpetatakse ja tagastatakse Tellijale Toote maksumus.

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880