SALVEQUICK tekstiilplaastrid, täitepakend 40 tk

EA plaaster 6444
Saadavus: laos olemas
7.50 
(KM-ga)

SALVEQUICK tekstiilplaastrid, täitepakend 40 tk. Tekstiilplaastrid on elastsed, mis tähendab, et need sobivad väga hästi liikuvates, näiteks liigeste piirkonnas olevatele haavadele. Plaaster ei ole veekindel ja haavapadi märgub, kui pesete käsi või olete vihma käes. Plaastrite eemaldamine toimub imelihtsalt, hoidke ühe käega pakendi alumisest äärest kinni ja teisega tõmmake lihtsalt sobivas suuruses plaaster välja. Automaatselt eemaldub plaastri ühe poole kaitsepaber ning Teil on võimalik plaaster koheselt ühe liigutusega haavale asetada. Teine kaitseümbrise pool (millest te tõmmates kinni hoidsite) eemaldage peale seda, kui üks pool plaastrist on juba nahale asetatud. Täitepakendina kasutades sobib see Salvequick plaastriautomaadile. Sisaldab 40 elastset plaastrit.

Pakend sisaldab järgmiseid suuruseid:

24 tk – 7,2 x 1,9 cm (tekstiilplaastrid)
16 tk – 7,2 x 2,5 cm (tekstiilplaastrid)

Hulgiostjale: pakendatud 6 kaupa karpi ja 60 kaupa kasti (10 karpi kastis).

Esimene Salvequick plaaster valmistati 1947 aastal, kui rootslasest Christian Cederroth mõistis, et plaastrite järele on suur nõudlus. Vaid mõned aastad hiljem saadi valmis esimese eraldi pakitud ja õiges suuruses valmis lõigatud plaaster, mis oli revolutsiooniline ning muutis kogu esmaabi toodete turgu Euroopas. Tänaseks päevaks on Salvequick plaastrite tootmises turuliider. Igal aastal müüakse üle maailma ca 20 miljonit Salvequick plaastrikarpi. Nende tooteid testitakse aktiivselt ning kõik plaastrid vastavad meditsiinilistele nõuetele.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
EA plaaster 6444kompl
7.50 
Laos olemas6067310610064440

Salvequick

Esimene Salvequick plaaster valmistati 1947 aastal, kui rootslasest Christian Cederroth mõistis, et plaastrite järele on suur nõudlus. Vaid mõned aastad hiljem saadi valmis esimese eraldi pakitud ja õiges suuruses valmis lõigatud plaaster, mis oli revolutsiooniline ning muutis kogu esmaabi toodete turgu Euroopas.

Tänaseks päevaks on Salvequick plaastrite tootmises turuliider. Igal aastal müüakse üle maailma ca 20 miljonit Salvequick plaastrikarpi. Nende tooteid testitakse aktiivselt ning kõik plaastrid vastavad meditsiinilistele nõuetele.