BLS 129BW tolmumask FFP2 R D klapiga

BLS129BW
Saadavus: laos olemas
2.80 
(KM-ga)

BLS 129BW FFP2 korduvkasutatav tolmumask väljahingamisklapiga. Soovitatav kasutada vältimaks tolmu ja muude väikeste osakeste sissehingamist. Hingamisklapp muudab hingamise lihtsaks ja maski saab kasutada pikemat aega.

Sobib FFP2 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Peene tolmu keskmised kogused (kuni 12 x LPN) ja õli- või veebaasil udu, mis tavaliselt eralduvad krohvimisel, tsementeerimisel, lihvimisel, puidutolmust jm.

  • Elastsed kummipaelad on maski külge sulatatud ja ei sisalda metallist klambreid.
  • Nõgusa kujuga materjal tagab pikema kestvuse ja väiksema hingamistakistuse.
  • Elastne nina klamber on kaetud pehmendusega, et tagada maksimaalne mugavus.
  • BLS 129BW tolmumaski võib kanda rohkem kui ühe töövahetuse jooksul (markeering R).
  • BLS 129BW tolmumask vastab dolomiiditolmuga läbi viidud ummistumistesti nõuetele (mask kannab D markeeringut). See tähendab, et mask toimib tõhusalt ja kaua ka väga tolmustes tingimustes.
  • Toode vastab standardile EN 149:2001+A1:2009
  • Toodetud Itaalias

Hoiatused. See tolmumask ei kaitse kandjat gaaside ega aurude eest. Gaaside ja aurude eest kaitseks tuleks kasutada gaasirespiraatorit. Tolmumaski ei ole lubatud kasutada keskkondades, mille õhuhapnikutase on alla 17%. Maski kandjal ei tohi olla habet ega vuntse, mis mõjutavad maski tõhusust.

Paigaldage tolmumask vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne tolmumaski kasutamist toimige järgnevalt. Katke tolmumaski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPIGA tolmumaski puhul hingake sügavalt SISSE. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda.

BLS on Itaalia hingamiskaitsevahendite tootja, kes valmistab kõrge kasutusmugavusega kvaliteetseid tooteid. Valikusse kuuluvad nii erinevad ühekordsed tolmurespiraatorid kui ka vahetatavate filtritega pool- ja täismaskid. Vaata kogu BLS tootevalikut siit.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
BLS129BWtk
2.80 
Laos olemas180158033182764127

BLS

BLS on Itaalia hingamiskaitsevahendite tootja, kes valmistab kõrge kasutusmugavusega kvaliteetseid tooteid. Valikusse kuuluvad nii erinevad ühekordsed tolmurespiraatorid kui ka vahetatavate filtritega pool- ja täismaskid.