LOGOTEENUS – KUUMPRESSTRÜKIGA LOGODE KANDMINE RIIETELE

Becky Tööohutuskeskus pakub firma logo, sümboolika või tekstide trükkimise teenust. Tööriiete personaliseerimiseks kasutame kiiret ja lihtsat kuumpressmeetodit ehk logo või sõnum trükitakse kilele, mis kuumutatakse pressi abil kangale. 

Logoteenuse jaoks vajame kõrgresolutsiooniga kujundusfaili. Selle saadame oma koostööpartnerile, kes toodab logod. Tellitavate logode miinimumkogus on 25 tk ja tellimuse ooteaeg 1-2 nädalat. Logo kuumpressimine toimub seejärel Becky Tööohutuskeskuse kaupluses kohapeal. Logod, mis ei lähe kasutusse, saame teie jaoks hoiustada. Ning järgmisel korral, kui vajate sama logo või sümboolikaga trükki, saame seda teha kaupluses mõneminutilise ooteajaga. 

NB! Logoteenust pakume vaid Becky Tööohutuskeskuse kauplusest ostetud toodetele!


MIKS EELISTADA KUUMPRESSTRÜKKI?

Kuumpressmeetodil trükkimise eeliseks on trükitud elementide kulumiskindlus, peab hästi vastu kuumusele ja pesemisele ning see ei mõjuta kanga omadusi (tikkimise puhul väheneb kanga veekindlus). Kuumpressmeetod sobib ideaalselt üksikute toodete või väiksemate partiide puhul, kuna protsessile ei eelne keerukas ja kulukas ettevalmistus (nagu seda on siiditrüki puhul).


MILLISTELE TOODETELE JA MATERJALIDELE SAAB TEHA KUUMPRESSTRÜKKI?

Kuumpresstrükk sobib erinevatele kangastele ja riideesemetele, s.h särgid, pusad, joped, püksid, mütsid jne. Sobivad nii naturaalsemad kui ka sünteetilised materjalid, oluline on vaid, et kangas kannataks kõrget kuumust. Kuumpresstrükk ei ole soovitatav fliismaterjalidega.


HIND

Logoteenuse hind sõltub tellitavast kogusest, logo või sümboolika keerukusest ja suurusest. Hinna moodustab vaid logo enda tootmiskulud. Kuumpressiga logo trükkimine tootele on meie klientidele TASUTA! Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust telefonil +372 670 6880 või saatke meil aadressil becky@becky.ee.

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880