THERMOWAVE MERINO XTREME naiste meriinovillane termosärk

-
55.00 
(KM-ga)
Puhasta

THERMOWAVE MERINO XTREME naiste meriinovillane termosärk on kahekihiline kõrgekvaliteediline toode nii tavakasutuseks kui ka ekstreemsetesse tingimustesse. Termosärki on kombineeritud nii polüestri kui ka meriino kiht, kus esimene juhib hästi niiskust ning teine isoleerib soojuse ja laseb nahal hingata. Meriino termosärk ei piira liikumisvabadust ega ärrita nahka ja sobib ideaalselt aktiivseteks tegevusteks.

THERMOWAVE funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Kõik need hüved, millele lisandub hõlbus hooldatavus, teevad polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave’i funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

  • Väline kiht – 80% meriino vill;  20% polüester
  • Sisemine kiht – 100% polüester
  • Materjali tihedus: 220 g/m2
  • Elastsed vahedetailid
  • Värv – must
  • Naiste mudel

Meriino materjal. Meriinovill on tänapäeval üks parimaid (kui mitte kõige parem) villase kanga materjale, tõustes teiste tavaliste villamaterjalide seast esile oma täiusliku pehmuse ja kiudude peene struktuuri poolest. THERMOWAVE MERINO kangast võib täielikult usaldada, kuna selle eelised on perfektne soojusisolatsioon, ülihea hingavus, pehmus ja looduslik bakterivastane kaitse. Talvisel ajal toimib THERMOWAVE MERINO villane kangas perfektse soojusisoleerijana, hoides kandja soojas, suvel aga laseb villane kangas ihul hingata ja suunab niiskuse kehalt eemale, hoides kandja keha jaheda ja kuivana. Lisaks suurepärasele soojusisolatsioonile ja hingavusele on meriino villal ka looduslikud antibakteriaalsed omadused, mis takistavad ebameeldivate lõhnade teket!

Polüester materjal. THERMOWAVE funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on THERMOWAVE polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub hõlbus hooldatavus, teevad meie polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik THERMOWAVE funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

Loe täpsemalt, kuidas kihiliselt riietuda ja õiget termopesu valida SIIT!

TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
TW-XTRM-NS-XStkMustXS
55.00 
Saadavus: laos vähe
204771999329644
TW-XTRM-NS-StkMustS
55.00 
Saadavus: laos vähe
204771999329651
TW-XTRM-NS-MtkMustM
55.00 
Saadavus: laos vähe
204771999329668
TW-XTRM-NS-LtkMustL
55.00 
Saadavus: laos vähe
204771999329675
TW-XTRM-NS-XLtkMustXL
55.00 
Saadavus: laos vähe
204771999329682
TW-XTRM-NS-XXLtkMustXXL
55.00 
Saadavus: laos vähe
204771999329689

Thermowave

THERMOWAVE on enam kui 90. aastase kogemusega välirõivaste tootja. Nende eesmärgiks on toota keskkonnasõbralikke, vastupidavaid ja praktilisi riideid, mis sobivad kandmiseks igal hooajal. ThermoWave missiooniks on pakkuda oma rõivaste kandjale ülimat mugavust ning et nad saaksid igal aastaajal nautida aktiivset ajaveetmist õues.

Thermowave’i funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on Thermowave’i polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub lihtne hooldatavus, teevad polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave’i funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.