14. oktoobril 10:00 – 16:00 Becky kaupluses TASUTA jalaskanneerimise päev

Jalad on kogu keha alustugi. Maapinnaga puutub kokku vaid väike osa jalatallast, mis peab kandma kogu inimese keharaskust. Kui keharaskuse jaotuses tekivad väiksemadki kõrvalekalded, võib see viia ülekoormusest tingitud vigastusteni. Lisaks põhjustavad ebasobivad jalanõud rühihäireid, selja-, õlavööndi ning kaelavalusid. Seega on oluline meeles pidada, et Jalgade seisukorrale taandub kogu organismi heaolu.

14. oktoobril kell 10:00 – 16:00 toimub Becky Tööohutuskeskuse kaupluses TASUTA jalaskanneerimise päev, kus on võimalik kiirelt ja lihtsalt analüüsida oma jalgade anatoomiat.

Kohapeal on JALAS jalaskanneerija, mille kasutamine on väga kiire ja lihtne, tulemused ilmuvad ekraanile vaid mõne sekundiga ning skanneerimise ajaks ei pea isegi sokke jalast ära võtma. JALAS skanneerija mõõdistab jalgade pikkuse, laiuse ja jalavõlvi kõrguse, samuti määrab skanneerija rõhuprofiili jalgadele. Pärast skanneeringu tulemuste teada saamist, saame soovitada jalanõusid ja sisetaldasid, mis toestavad teie jalgasid õigetest kohtadest ja sellisel määral nagu vaja.

JALAS on enam kui 100 aastase kogemusega töö- ja turvajalanõude tootja Soomes. Nende eesmärgiks on pakkuda jalanõusid, mis kaitsevad jalgu kukkuvate esemete, püstiste naelte ja suure temperatuuri muutuste eest, samal ajal pakkudes kandjale maksimaalset mugavust ja toetades rühti.

JALAS anatoomilistel sisetaldadel on mitu ülesannet – kõige olulisem neist on mugavus. Sisetald jalatsis, millel pole vahetalla peal pehmendusi, teeb astumise mõnusamaks. Madala võlviga jala korral aitab sisetald jalatsit paremini fikseerida. Õigesti valitud sisetald leevendab ka põrutust põlvedele ja seljale, eriti kui sa kõnnid kõval pinnal terve pika päeva. Sisetalla pehme EVA kiht toetab jalga ja tagab meeldiva pehmusetekstiil. Jalas sisetaldades on kasutatud polüestripõhist elektrit juhtivat niiti, TPU-st tugiraami ja taldadel on poron® XRD® kahekordsed lööki leevendavad alad. Anatoomilistel sisetaldadel on kanna- ja jalavõlvitugi, sobilikud kasutamiseks kõikides JALAS turvajalatsites.

JALAS sisetallad kõrge jalavõlvi toegasisetallad jalavõlvitoegaJALAS 8711L FSS sisetallad madala jalavõlvitoega
JALAS 8709H FSS sisetallad kõrge jalavõlvitoegaJALAS 8710M FSS sisetallad keskmise jalavõlvitoegaJALAS 8711L FSS sisetallad madala jalavõlvitoega

Investeerides õigetesse jalanõudesse ja sisetaldadesse, investeerid ka oma tulevikku ja tervise heaolusse.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta ühendust Becky Tööohutuskeskuse spetsialistidega becky@becky.ee või telefonil +372 670 6880.

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880