LUX OPTICAL BIOLUX kaitseprillid

60680
Saadavus: laos olemas
10.90 
(KM-ga)

LUX OPTICAL BIOLUX kaitseprillid on paindlikud, kerged ja mugavad. Kaitseprillide raam on polüpropüleenist ning tihend pehmest termoplastikust ja polükarbonaadist. Kaitseprillide tihend on efektiivse õhutusega ehk prillid ei lähe uduseks, aga samal ajal ei lase kahjulikul tolmul ja vedelikel sisse pääseda. 2,3 mm klaasiga kaitseprillid on vastupidavad põrutustele. Maski tüüüpi kaitseprillidel on reguleeritav elastne kootud rihm. BIOLUX kaitseprillid püsivad mugavasti peas ja kaitsevad efektiivselt silmi.

Kaitseprillid vastavad standardile EN 170 – kaitse ultavioletse radiatsiooni vastu.

Lux Optical® spetsialiseerub silma- ja näokaitsetele. Nende tootevalikust leiab nii kaitseprille, keevitusmaske kui ka prillide puhastustooteid. Lux Optical kaitseprillides on ühendatud tehnilisus, modernsus ja maksimaalne kaitse. Reguleeritavad sangad ja libisemiskindel ninaosa teevad prillid mugavaks pea iga näokujuga inimesele.

  • EN 170
  • Kaal 84 g
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
60680tk
10.90 
Laos olemas5013435241606808

Lux Optical

Lux Optical on Luksenburgist pärit kaitseprillide tootja, mis on spetialiseerunud kaitse- ja üleprillide, keevitusmaskide ning näokaitsete tootmisele. Lux Optical kaitseprillid ühendavad endas turvalisuse, modernsuse ja maksimaalse mugavuse, võimaldades valida trendika disaini või sportlike mudelite vahel. Kandmismugavuse suurendamiseks on kaitseprillide sangad reguleeritavad ning libisemiskindla ninatoega.