COVERGUARD OMEGA kaitseprillid

6OME0
Saadavus: laos olemas
9.50 
(KM-ga)

COVERGUARD OMEGA kaitseprillid on paindlikud, kerged ja mugavad. Kaitseprillide raam on pehmest PVC-st ning värvitu klaas polükarbonaadist. Kaitseprillid kaitsevad vedelike pritsmete ja lendlevate tolmuosakeste eest. Pakuvad keemilist kaitset (sobivad kandmiseks laborites) ja mehaanilist kaitset (sobivad kandmiseks ehituses ja tööstuses). Kaitseprillid on vastupidavad põrutustele. Maskitüüpi kaitseprillidel on reguleeritav elastne rihm. OMEGA kaitseprillid püsivad mugavasti peas ja kaitsevad efektiivselt silmi. Kaitseprillide läätsed on optilise klassiga 1, mis sobivad kaua kestvaks kandmiseks.

OMEGA prillid vastavad standarditele EN 166 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile ja EN 170 – kaitse ultavioletse radiatsiooni vastu.

  • Klaas: uduvaba värvitu polükarbonaat, markeering 2-1.2 1 SBTKN
  • Prilliraam: pehme PVC, markeering 3.4 SBT
  • Optiline klass 1
  • 4 ventilatsiooniava
  • EN 166
  • EN 170

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
6OME0tk
9.50 
Laos olemas105450564000292

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.