PORTWEST PA01 prillipuhastuslapp, 1 tk

PA01
Saadavus: laos olemas
0.15 
(KM-ga)

PORTWEST PA01 prillipuhastuslapp. Sobib nii prillide, ekraanide kui ka teiste klaaspindade puhastamiseks. Eelnevalt niisutatud puhastuslapp on pakitud individuaalselt niiskust hoidvasse pakendisse. Puhastuslapp on immutatud uduvastase ja antistaatilise puhastusvahendiga. Ei kahjusta klaasi.

  • Antistaatilised
  • Sisaldab alkoholi
  • Hulgi tellijale: pakis on 100 lappi

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
PA01tk
0.15 
Laos olemas1000100010164419846

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.