COVERGUARD BATURA ankurdusrihm, 150 cm

7BATU30150
Saadavus: laos olemas
13.50 
(KM-ga)

COVERGUARD BATURA ankurdusrihm, 150 cm 7BATU30. Ankurdusrihm on kukkumiskaitse varustuse üks osa ja sobib kasutamiseks samaaegselt ühele isikule. Seadet saab kasutada ankurdamise vahendina ja turvaliinina. Oluline on, et koos ankurdusrihmaga kasutatavad kukkumiskaitse seaded vastavad vajaminevatele standarditele. Ankurdusrihma otsad on kokkuõmmeldud.

PÕHIOMADUSED:

  • Materjal – polüester
  • Laius – 20 mm
  • Pikkus – 1,5 m
  • Kaal 180 g
  • Katkemistugevus > 18 kN

STANDARDID:

EN 795: 2012 Tüüp B – horisontaalne ankruliin, mis võimaldab ohutult kõrgustes töötada ilma liikumist piiramata.

Loe lähemalt meie BLOGIST, kuidas valida kukkumiskaitsevahendeid.

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
7BATU30150tk
13.50 
Laos olemas255450564041196

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.