et
ru
Küsi meie eksperdilt nõu! Vastame kiirelt ja põhjalikult.

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust. Aitame hea meelega!

Kohese vastuse soovi korral helista: +372 670 6880

3M AURA FFP2 klapiga respiraator toiduainetööstusesse (9422+)

aura 9422+ respiraator toiduainetööstusele

3M FFP2 klapiga respiraator toiduainetööstusesse on usaldusväärse kaitsega õhuslendlevate ohtlike osakeste vastu, viies samal ajal miinimumini riski saastata toitu või ravimeid nende tootmisprotsessidel. Respiraatoritel ei ole kinnitusklambreid ega väikeseid eralduvaid osakesi ning nad on metalliotsijaga ja silmaga tuvastatavad. 9422 + ühekordsed respiraatorid on disainitud 3M™ Aura™ seeria järgi ning sobivad paljude näo suuruste ja kujudega. Mugavad ja väikse hingamistakistusega respiraatorid on ideaalsed kasutamiseks kuumades ja niisketes töökeskkondades.

Filtrimaterjali sisse paigutatud ninaklamber on kindlalt respiraatori kihtide vahel paigas, et tagada toodangu kaitse. Kumera madala profiiliga disain ei takista vaatevälja ja sobib ideaalselt kaitseprillidega kandmiseks. Cool Flow klapp eemaldab respiraatorist efektiivselt niiske õhu ning väljahingatud õhu, vähendades kaitseprillide uduseks muutumist.

Omab standardit EN 149:2001+A1:2009 FFP2 NR D – kaitse tolm ja udu eest.

 

  • Metalli järgi tuvastatav – maski on võimalik metalliotsija abil leida
  • EN 149:2001+A1:2009 FFP2 NR D Kaitse: tolm/udu
  • Maksimaalne kasutustase – kuni 12 x LPN
Kood Kastis Jaehind (km-ga)
3M9422+ 120 3.25 € 

 

Kogus

Lisa korvi
Tellimine

1. Lisage tooted ostukorvi selleks, et tellimus vormistada või hinnapakkumist küsida. Peale tellimuse kinnitamist saadame Teile e-maili teel kinnituse kaupade olemasolu kohta ja arve.
2. Telefoni teel tellimiseks helistage numbril 670 6880. Meie klienditeenindus ootab Teie kõnesid tööpäeviti 08:30 – 17:00. Lahtiolekuaeg võib pühade ajal muutuda.
3. E-postiga becky@becky.ee .
4. Faksi teel: 670 6879.

Tellimused komplekteerime ühe tööpäeva jooksul või kiiremini. Kauba tellimisel on oluline märkida, kuidas soovite kauba kätte saada: kas soovite ise järele tulla meie kauplus-lattu Laki 30A või soovite kohaletoimetamist.

Maksmine

1. E-posti teel saadetud ettemaksuarve tuleb tasuda Becky AS kontole SEB pangas EE 8110 100 2200 277 6009.
2. Meie kaupluses on võimalik kauba eest tasuda kas sularahas või kaardimaksega.
3. Lepingulised kliendid tasuvad müügiarved pangaülekande teel peale kauba kättesaamist arvel sätestatud maksetähtaja jooksul.

Kohaletoimetamine

Tellimuse saadame kliendini OSC kulleriga, kes viib saadetise Eesti piires kohale sobival aadressil järgneva tööpäeva jooksul, või toimetame kliendile sobivasse Smartposti pakiautomaati. Kauba kohaletoimetamistasu jääb üldjuhul kliendi kanda, kui ei ole kokku lepitud teisiti, ja lisatakse arvele. Postikulu sõltub paki kaalust/suurusest ja jääb vahemikku 3,00…5,50 eurot.

Soovid teateid uutest toodetest ja eripakkumistest?

Saadame Sulle infot meie uute toodete ja eripakkumiste kohta otse e-postile.

kasulikud artiklid

26-11-2019

Külma ilmaga välistes tingimustes töötamise puhul on riietus ülioluline! Selleks, et tunneksid end mugavalt ja soojalt ka miinuskraadidega, külma tuule…

Vaata lähemalt
08-07-2019

  Alustades 3M patenteeritud disainilahendustest kuni tööstusharu juhtivate uuendusteni on 3M SecureFit kaitsekiiver projekteeritud ohutusspetsialistide poolt, arvestades kasutajate mugavust ning…

Vaata lähemalt

KUIDAS MEID LEIDA

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, peale mida näete vasakul mändide all meie poodi. Auto saate jätta täpselt poe ette suurde parklasse.

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100 m.