et
ru
Küsi meie eksperdilt nõu! Vastame kiirelt ja põhjalikult.

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust. Aitame hea meelega!

Kohese vastuse soovi korral helista: +372 670 6880

3M AURA FFP2 klapiga respiraator toiduainetööstusesse (9422+)

aura 9422+ respiraator toiduainetööstusele

3M FFP2 klapiga respiraator. Kokkuklapitav 3 osaline disain, madal hingamistakistus. Mõeldud kasutamiseks eelkõige toiduainetööstuses.

3M™ Aura™ 9422+ respiraator on usaldusväärse kaitsega õhuslendlevate ohtlike osakeste vastu, viies samal ajal miinimumini riski saastata toitu või ravimeid nende tootmisprotsessidel. Respiraatoritel ei ole kinnitusklambreid ega väikeseid eralduvaid osakesi ning nad on metalliotsijaga ja silmaga tuvastatavad. 9422 + ühekordsed respiraatorid on disainitud 3M™ Aura™ seeria järgi ning sobivad paljude näo suuruste ja kujudega. Mugavad ja väikse hingamistakistusega respiraatorid on ideaalsed kasutamiseks niisketes töökeskkondades.

  • Metalli järgi tuvastatav – maski on võimalik metalliotsija abil leida
  • Väga nähtav: sinine värv aitab maski kiiremini leida ja märgata
  • Madala hingamistakistusega filtertehnoloogia
  • 3-paneelne disain: sobib paljude näo kujude ja suurustega, sobib suurema näo liikumisega kõne ajal, mis on palju mugavam kanda
Kood Kastis Jaehind (km-ga)
3M9422+ 120 3.25 € 

 

Kogus

Lisa korvi
Tellimine

1. Lisage tooted ostukorvi selleks, et tellimus vormistada või hinnapakkumist küsida. Peale tellimuse kinnitamist saadame Teile e-maili teel kinnituse kaupade olemasolu kohta ja arve.
2. Telefoni teel tellimiseks helistage numbril 670 6880. Meie klienditeenindus ootab Teie kõnesid tööpäeviti 08:30 – 17:00. Lahtiolekuaeg võib pühade ajal muutuda.
3. E-postiga becky@becky.ee .
4. Faksi teel: 670 6879.

Tellimused komplekteerime ühe tööpäeva jooksul või kiiremini. Kauba tellimisel on oluline märkida, kuidas soovite kauba kätte saada: kas soovite ise järele tulla meie kauplus-lattu Laki 30A või soovite kohaletoimetamist.

Maksmine

1. E-posti teel saadetud ettemaksuarve tuleb tasuda Becky AS kontole SEB pangas EE 8110 100 2200 277 6009.
2. Meie kaupluses on võimalik kauba eest tasuda kas sularahas või kaardimaksega.
3. Lepingulised kliendid tasuvad müügiarved pangaülekande teel peale kauba kättesaamist arvel sätestatud maksetähtaja jooksul.

Kohaletoimetamine

Tellimuse saadame kliendini OSC kulleriga, kes viib saadetise Eesti piires kohale sobival aadressil järgneva tööpäeva jooksul, või toimetame kliendile sobivasse Smartposti pakiautomaati. Kauba kohaletoimetamistasu jääb üldjuhul kliendi kanda, kui ei ole kokku lepitud teisiti, ja lisatakse arvele. Postikulu sõltub paki kaalust/suurusest ja jääb vahemikku 3,00…5,50 eurot.

Soovid teateid uutest toodetest ja eripakkumistest?

Saadame Sulle infot meie uute toodete ja eripakkumiste kohta otse e-postile.

kasulikud artiklid

27-03-2019

1. jaanuarist 2019 kaotas kehtivuse sotsiaalministri 13. detsembri 1999. a määrus nr 82 „Esmaabi korraldus ettevõttes kehtestamine“, mis sisaldas nõudeid…

Vaata lähemalt
12-12-2018

Kummikud on väga oluline osa turvalisest töökeskkonnast. Eesti kliimas on need väga praktilised näiteks ehitus- ja välitöödel. Turvakummikuid on erineva…

Vaata lähemalt

KUIDAS MEID LEIDA

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, peale mida näete vasakul mändide all meie poodi. Auto saate jätta täpselt poe ette suurde parklasse.

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100 m.