HONEYWELL HOWARD LEIGHT Sync Wirless Impact aktiivsummutusega kõrvaklapid

1034321-0
Saadavus: laos vähe
365.00 
(KM-ga)

HONEYWELL HOWARD LEIGHT Sync Wirless Impact aktiivsummutusega kõrvaklapid võimaldavad suhelda inimestel telefoni teel ka valju müra keskel ja seda juhtmevabalt tänu Bluetooth ühendusele. Kõrvaklappide ühendamine telefoniga on lihtne – selleks on vaja kasutada telefonis Bluetooth ühendust. Kõrvaklappidel on väline reguleeritav mikrofon koos tuulekaitsega, mis tagab hea kõla ka välitingimustes. Aktiivsummutusega kõrvaklapid muudavad omavahelise suhtlemise mürarikkas keskkonnas lihtsaks, kaitstes samal ajal kõrvakuulmist.

Kõrvaklapid summutavad efektiivselt valjud kahjulikud impulsshelid (müra), samal ajal võimendades teisi ümbritsevaid helisid,  nagu näiteks inimhääled ja hoiatussignaalid. Vastupidavad ja kvaliteetsed kõrvaklapid peavad vastu ka kõige karmimatele töötingimustele. Kõrvaklappidel on Air Flow Control™ patenteeritud õhuvoolu juhtimissüsteem, mis tagab optimaalse helide summutamise kõigil sagedustel, ilma et oleks vaja olnud suurendada kõrvaklappide suurust või kaalu. Reguleeritav peavõru ja pehmed kõrvapadjad võimaldavad kõrvaklappisid kasutada, ilma ebamugavus ja rõhuvat tunnet tundmata ka pikaajaliselt. Paremal kõrvaklapil on välisel kestal nupud, millega saab lihtsalt ka kinnastega kõnesid vastu võtta. Klappidega saab ka telefoni vahendusel muusikat kuulata.

Aktiivsummutusega kõrvaklappide kasutusvaldkonnad: jahindus, ehitus, vormstantsimine, lehtstantsimine, neetimine. Aktiivsummutusega kõrvaklapid sobivad vahelduva müraga või ringiliikuvatele töötajatele ning halvenenud kuulmisega töötajatele.

  • Bluetooth® – tehnoloogia
  • Kahjulikud helid summutatakse 82 dB tasandile
  • Töötab patareidega (AA), LED patarei indikaator
  • Testitud vastavalt ISO 4869-1:1990, ISO 4869-2:1992/EU
  • SNR 30dB
  • Kaal 387gr
TootekoodÜhikHindLaoseisTriipkood
1034321-0tk
365.00 
Laos vähe7312550343210

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.