3M 6000 seeria täismaski korpus

-
147.00 
(KM-ga)
Puhasta

3M 6000 seeria täismaski korpus. 3M 6000 seeria täismaskid on kasutajasõbralikud ja mugavad. Tänu uuele väljahingamisavale on maskid kauakestvamad ning neid on kergem puhtana hoida. Maskid on saadaval kolmes erisuuruses, kõikidel maskidel on 3M™ bajonettkinnitussüsteem tolmu-, gaasi- ja aurufiltrite kinnitamiseks. Valige endale sobiv maski suurus ja õiged filtrid ning kaitske oma tervist!

Pehme silikoon muudab maski mugavaks ja kauakestvaks. Maski kaitseklaasil on lai vaateväli ning polükarbonaat visiir, mis on kriimustuste ja löögikindel ja vastab standardile EN 166: 2001 B – näokaitse üldstandard. Nejast kohast kinnituvad pearihmad muudavad maski näole asetamise lihtsaks ja mugavaks. 3M täismaskil on Cool Flow väljahingamisklapp, mille abil on kergem hingata (hingamistakistus on minimaalne), vähendab kuumuse ja niiskuse kogunemist maski alla ning vähendab klapi vibratsiooni.

NB! Mask ei taga maksimaalset kaitset kui kandjal on habe.

  • Kerge, vaid 400 gramm
  • EN 166:2001 B

3M™ kannustab kogu maailmas innovatsiooni ja sütitab progressi, panustades samal ajal keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja majandusliku progressi kaudu tõeliselt ülemaailmsesse jätkusuutlikku arengusse. Nende eesmärk on tuua inimesteni mugavad, hästi kavandatud isikukaitsevahendid (IKV), mis tagavad tõhusaima võimaliku kaitse.

 

 

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3M6700tkS
147.00 
Saadavus: laos vähe
44046719719808
3M6800tkM
147.00 
Saadavus: laos olemas
44046719719822
3M6900tkL
147.00 
Saadavus: laos olemas
44046719719846

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.