3M D8059 Secure Click A1B1E1K1 filtrid

3MD8059
Saadavus: laos olemas
15.20 
(KM-ga)

3M D8059 Secure Click A1B1E1K1 filtrid. Orgaaniliste aurude kombineeritud temperatuurid (b.pt.> 65 ° C), anorgaanilised ja happelised gaasid ja ammoniaak. 3M ™ D8000 gaasi-, auru- ja gaasi-, auru- ja tahkete osakeste turvalise Secure Click ™ filtrid vastavad nõuetele Euroopa standardi EN 14387: 2004 + A1: 2008 kohaselt.

  • Puhastamine ja ladustamine: Filtreid EI tohi puhastamise ajal sukeldada vette / vedelikku. Filtrite plastkomponente võib pühkida puhtaks 3M ™ 105  pindade puhastusvahendiga.
  • Kui mugav hingamine on raskendatud, vahetage 3M ™ Secure Click ™ tahkete osakeste filtrid välja, samuti ka siis kui filter määrdub või tekivad füüsilised kahjustused.
  • Asendage 3M ™ Secure Click  kombinatsiooni filtrid vastavalt teile kehtestatud muudatuste ajakavale, valitsuse määrustele, või varem, kui saasteainet on võimalik respiraatori sees tuvastada lõhna või maitse järgi või kui teil on raske hingata, olenevalt sellest, kumb toimub enne.
  • Gaasi  ja gaasi / auru kasutusea arvutamisel leiate abi 3M ™ Select and Service Life tarkvarast.
  • Enne kasutamist kontrollige aegumiskuupäeva. Muude kasutuspiirangute kohta lugege toodete juurde kuuluvat kasutusjuhendit.
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3MD8059paar
15.20 
Laos olemas641689330177769

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.