HONEYWELL HOWARD LEIGHT VERISHIELD kõrvaklapid kaelavõruga 33 dB

1035115-VS
Saadavus: laos olemas
22.50 
(KM-ga)

Honeywell Howard Leight VERISHIELD 100 seeria passiivsed kõrvaklapid kaelavõruga on loodud pakkumaks maksimaalset kaitset, olles samal ajal mugavad ka pikaajalisel kandmisel. VERISHIELD 100 seeria kõrvaklappidel on kergekaaluline metallkonstruktsiooniga kaelavõru. Kõrvaklappide pehmendused on tehtud mugavast memory foam materjalist, mis võimaldab neid kasutada, ilma ebamugavustunnet tundmata ka pikaajaliselt. Kõrvaklappide padjad on tavapärasest 16% suuremad, tänu millele on need mugavad kanda ka suuremate kõrvadega ning kuuldeaparaadiga inimestel.

VERISHIELD VS130N sobib hästi keevitajatele ja muude tööülesannete täitmiseks, kus on tarvis maski kanda. Tänu kaelavõru kinnitusele on võimalik kanda kõrvaklappe maski all. Komplektis on kiivri adapterid, mis ühtivad enamus levinud kiivri tootjatega.

  • SNR 33 dB
  • Kõrvapadjad on pehmest memory foam-ist
  • Kaal 251 grammi
  • Class 5
  • AS/NZS 1270: 2002
  • EN 352-1: 2002

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
1035115-VStk
22.50 
Laos olemas107312550351154

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.