HONEYWELL Howard Leight kõrvaklapid kaelavõruga

1035115-VS
Saadavus: laos olemas
17.99 
(KM-ga)

Honeywell Howard Leight VERISHIELD 100 seeria passiivsed kõrvaklapid kaelavõruga on loodud pakkumaks maksimaalset kaitset, olles samalajal mugavad ka pikaajalisel kandmisel. VERISHIELD 100 seeria kõrvaklappidel on kergekaaluline metallkonstruktsiooniga kaelavõru. Kõrvaklappide pehmendused on tehtud mugavast memory foammaterjalist, mis võimaldab neid kasutada, ilma ebamugavustunnet tundmata ka pikaajaliselt. Kõrvaklappide padjad on tavapärasest 16% suuremad, tänu millele on need mugavad kanda ka suuremate kõrvadega ning kuuldeaparaadiga inimestel.

VERISHIELD VS130N sobib hästi keevitajatele ja muude tööülesannete täitmiseks, kus on tarvis maski kanda. Tänu kaelavõrule kinnitusele on võimalik kanda neid kõrvaklappe maski all. Komplektis on kiivri adapterid, mis ühtivad enamus levinud kiivri tootjatega.

  • SNR 33 dB
  • kõrvapadjad on pehmest memory foam-ist
  • kaal 251 grammi
  • Class 5
  • AS/NZS 1270:2002
  • EN 352-1:2002
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastis
1035115-VStk
17.99 
Laos olemas10

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid, millel on ärihuvid lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinemise tulemusel, kuid nimi Honeywell seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.