HONEYWELL HOWARD LEIGHT VERISHIELD VS130HHV kõrvaklapid kiivrile 33 dB

1035128-VS
Saadavus: laos olemas
31.00 
(KM-ga)

Honeywell Howard Leight VERISHIELD 100 seeria passiivsed kõrvaklapid on loodud pakkumaks maksimaalset kaitset, olles samas mugavad ka pikaajalisel kandmisel. VERISHIELD 100 seeria kõrvaklappide pehmendused on tehtud mugavast memory foam materjalist, mis võimaldab neid kasutada, ilma ebamugavustunnet tundmata ka pikaajaliselt. Kõrvaklappide padjad on tavapärasest 16% suuremad, tänu millele on need mugavad kanda ka suuremate kõrvadega ning kuuldeaparaadiga inimestel.

Valikust leiab erinevad lahenused, erinevate tööde ja kandmisvõimaluste jaoks. Komplektis on kiivri adapterid, mis ühilduvad enim levinud kiivri tootjatega. Verishield VS110H kõrvaklapid on mõeldud kandmiseks ainult koos kiivriga.

Honeywell Howard Leight VERISHIELD kõrvaklapid vastavad EN 352 kuulmiskaitse üldnõuete standardile. Loe lähemalt meie BLOGIST, kuidas valida kuulmiskaitset

  • SNR 33 dB
  • Kõrvapadjad on pehmest memory foam-ist
  • Kaal 209 grammi
  • Class 5
  • AS/NZS 1270: 2002
  • EN 352-1: 2002

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
1035128-VStk
31.00 
Laos olemas107312550351284

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.