HONEYWELL BILSOM 303L dispenseri täitepakk 33 dB, 500 paari

1017573
Saadavus: laos vähe
97.00 
(KM-ga)

HONEYWELL BILSOM 303L kõrvatroppide dispenseri täitepakk. Uued kollakasvalged kõrvatropid on ka pikaajalisel kandmisel mugavad. Patenteeritud tehnoloogiaga paraloonivaht, mis laiendab õrnalt kõrvaava, vähendades tõenäosust kõrvatroppidel kõrvast välja kukkuda. Väiksem paisumisrõhk loob isolatsiooni, mis on pika kandmise juures oluliselt mugavam, erinevalt teistsugusest vahust tehtud kõrvatroppidest.

Sile, pinnase suhtes vastupidav materjal hoiab eemal mustuse kogunemise, edendades nõuetekohast hügieeni. Koonusekujulist, kuuli vormiga kuju on lihtsam alla rullida ja kõrva paigaldada ning ta kohaneb ühtlasemalt kõrvatunneli kujuga. Sobib suurepäraselt keskmise/kõrge müratugevusega keskkonda.

  • SNR 33dB
  • H 32dB
  • M 29dB
  • L 29dB
  • EC 941057

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
1017573tk
97.00 
Laos vähe17312550175736

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.