COLLONIL WATERSTOP immutav niiskuskaitse 300 ml

Waterstop300
Saadavus: laost otsas
7.80 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

COLLONIL Waterstop immutav niiskuskaitse 300 ml. Universaalne immutav pihusti sileda naha, samsi, veluuri, nubuki ja tekstiili jaoks fluori sisaldavate komponentide baasil. Kaitseb jalanõusid, rõivaid, kotte jne niiskuse, pori ja soolarantide eest.

Kasutamine: loksutada, pihustada puhtale pinnale umbes 20 cm kauguselt, vältides tilku ja laialivalgumist. Lasta imbuda ja kuivada, seejärel poleerida.

NB! Jalanõude eluea pikendamiseks kasuta vahendit juba enne jalatsi esimest kandmist!

Collonil on olnud jalanõude hooldusekspert juba enam kui 100 aastat! Kõrge kvaliteedi ja efektiivsusega tooted on muutnud kingade ja jalanõude hoolduse revolutsiooniliseks. Saksamaalt pärit jalatsite hooldusvahendite tootja Collonil tootevalikust leiab spetsiaalseid hooldusvahendeid. Need kaitsevad Sinu jalatseid niiskuse, soola, pori ja teiste välismõjude eest ning aitavad seeläbi pikendada nende eluiga.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Waterstop300tk
7.80 
Laost otsas124002092031661

Collonil

Collonil on olnud jalanõude hooldusekspert juba enam kui 100 aastat! Kõrge kvaliteedi ja efektiivsusega tooted on muutnud kingade ja jalanõude hoolduse revolutsiooniliseks.

Saksamaalt pärit jalatsite hooldusvahendite tootja Collonil tootevalikust leiab spetsiaalseid hooldusvahendeid. Need kaitsevad Sinu jalatseid niiskuse, soola, pori ja teiste välismõjude eest ning aitavad seeläbi pikendada nende eluiga.