SUP AIR 23238 FFP2 respiraator klapiga + org. aurud

23238
Saadavus: laos olemas
2.10 
(KM-ga)

SUP AIR 23238 FFP2 respiraator klapiga + org. aurud (lõhnad). SUP AIR 23238 FFP2 respiraator kaitseb peene tolmu ja mittetoksiliste tahkete ja vedelate aerosoolide eest.  Väljahingamisklapiga mask sobib ka ajutiseks kasutamiseks väga tolmuses keskkonnas.  Kaitseb mittetoksiliste tahkete ja vedelate aerosoolide eest nagu kaoliin, tsement, tselluloos, väävel,puuvill, jahu, kivisüsi, raud, metallid ja taimeõlid. Aktiivsöe kiht aitab neutaliseerida ebameeldivaid lõhnu.

SUP AIR 23238 FFP2  respiraator vastab standardi EN 149:2001 + A1:2009 nõuetele – filtreeriva näoosaga respiraatorid kaitseks osakeste vastu. Loe lähemalt SIIT, kuidas tuleb valida respiraatorit.

  • EN 149:2001 + A1:2009
  • FFP2
  • Materjal: ebemevaba polüpropüleen, polüester, aktiivsöe kiht, alumiiniumist ninaklamber, PU vahust ninapadi
  • Kaal 17 g

Tolmumaski kasutamine: aseta mask näole vastavalt õpetusele ja kontrolli tihedust enne tolmusesse ruumi minekut. Väldi tolmumaski näolt äravõtmist tolmuses ruumis. Tolmumask on lõpuni kasutatud ja tuleb ära visata, kui see on näolt ära võetud tolmuses ruumis; ilmneb tolmumaski ummistumisest tingitud hingamisraskusi ja ebamugavuse tunnet; tolmumask on mehhaaniliselt vigastatud. Tolmumaski vôib kasutada maksimaalselt ühe töövahetuse jooksul.

Hoiatused. SUP AIR FFP2 respiraator väljahingamisklapiga ei kaitse kandjat gaaside ega mürgiste aurude eest. Gaaside ja mürgiste aurude eest kaitseks tuleks kasutada gaasirespiraatorit. Tolmumaski ei ole lubatud kasutada keskkondades, mille õhuhapnikutase on alla 17%, tolmu koostis või konsentratsioon on tundmatu või tolm on otseselt eluohtlik. Maski kandjal ei tohi olla habet ega vuntse, mis mõjutavad maski tõhusust.

Paigaldage tolmumask vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne tolmumaski kasutamist toimige järgnevalt. Katke tolmumaski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPIGA tolmumaski puhul hingake sügavalt SISSE. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda.

Loe täpsemalt respiraatorite kaitseklasside kohta SIIT!

 

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
23238tk
2.10 
Laos olemas120103435241232380

Sup Air

Sup Air kuulub Coverguard gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega. Sup Air on spetsialiseerunud hingamiskaitsevahendite tootmisele ja arendamisele. Nende respiraatorid on vastupidavad, mugavad ja kaitsevad hingamisteid kahjulikke aurude, tolmuosakeste jm eest.