3M kaitseprillid SecureFit 400 seeria I/O peegel

3MSF407SGAF
Saadavus: laos olemas
8.80 
(KM-ga)

3M kaitseprillid SecureFit 400 seeria esindab patenteeritud isekohanduvat ja prilliraamide survet ühtlustavat tehnoloogiat – teaduslik areng, mis lubab sangadel loomulikumal viisil kohanduda erinevate peasuurustega ja aitab hajutada survet kõrvadele, suurendades sellega prilliraami mugavust, ilma ohustamata turvalist istuvust. Kaitseprillidel on pehmed, kohandatavad ninapadjad veelgi personaalsemaks sobivuseks. 3MSF407SGAF mudeli klaasid on uduvabad.

Ülikergete kaitseprillide (kõigest 18g) polükarbonaadist uduklaasid neelavad 99.9% UVA ja UVB kiirgusest.

3M™ SecureFit™ 400 esindab rohkem stiili, rohkem mugavust ja suuremat kantavust.

  • Stiilne ja mugavalt kerge uuendatud disain
  • Polükarbonaadist udukindlad klaasid neelavad 99,9% UVA ja UVB kiirgusest
  • Prilliraamidel on kasutatud survet ühtlustavat patenteeritud tehnoloogiat
  • Sobib paljudele peasuurustele
  • Vastab standardile EN166:2001
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3MSF407SGAFtk
8.80 
Laos olemas2014054596531628

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.