HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact Pro Industrial aktiivkõrvaklapid 33 dB

1034491
Saadavus: laos vähe
124.00 
(KM-ga)

HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact Pro Industrial aktiivkõrvaklapid on turul saadaolevatest aktiivkõrvaklappidest ühed kõrgeima müra summutusväärtusega (30 NRR, 33 SNR). Impact Pro aktiivkõrvaklapid summutavad efektiivselt valjud kahjulikud impulsshelid, samal ajal võimendades teisi helisid, nagu näiteks inimhääled ja hoiatussignaalid, et oleksite kursis ümbritseva keskkonnaga. Kõrvaklapid kaitsevad ohtliku ja häiriva müra eest, filtreerides ümbritsevaid helisid 82 dB piires.

Kõrvaklappidel on Air Flow Control™ patenteeritud õhuvoolu juhtimissüsteem, mis tagab optimaalse helide summutamise kõigil sagedustel, ilma et oleks vaja olnud suurendada kõrvaklappide suurust või kaalu. Uudse disainiga “tekstiilist” peavõrul on lisapehmendused, mis võimaldavad kõrvaklappisid kasutada, ilma ebamugavus ja rõhuvat tunnet tundmata ka pikaajaliselt. Stereomikrofonid tagavad ühtlasi heli suuna ja parandavad kandja suhtlusvõimet ning 3,5 mm stereo sisend võimaldab ühendada kõrvaklapid teiste seadmetega.

HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact Pro Industrial aktiivkõrvaklapid vastavad EN 352 kuulmiskaitse üldnõuete standardile. Loe lähemalt ka meie BLOGIST, kuidas kaitsta enda kuulmist ja valida kuulmiskaitsevahendeid.

Aktiivsummutusega kõrvaklappide kasutusvaldkonnad: põllumajanduses, ehitusel, metsanduses, tootmises, kaevanduses, sõjaväes jm. Aktiivsummutusega kõrvaklapid sobivad vahelduva müraga või ringiliikuvatele töötajatele ning halvenenud kuulmisega töötajatele.

  • EN 352-1: 2002
  • EN 352-4: 2001 + A1: 2005
  • EN 352-8: 2008
  • SNR 33 dB
  • Patarei toide (2 x AAA)
  • 3,5 mm stereo sisend võimaldab ühendada kõrvaklapid teiste seadmetega
  • Peavõru materjal – terasest traat, EVA, PVC, tekstiil

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.

TootekoodÜhikHindLaoseis
1034491tk
124.00 
Laos vähe

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.