3M SecureFit 200 kaitseprillid

-
5.75  - 6.10 
(KM-ga)
Puhasta

3M SecureFit 200 kaitseprillid esindavad patenteeritud isekohanduvat ja prilliraamide survet ühtlustavat tehnoloogiat – teaduslik areng, mis lubab sangadel loomulikumal viisil kohanduda erinevate peasuurustega ja aitab hajutada survet kõrvadele, suurendades sellega prilliraami mugavust, ilma ohustamata turvalist istuvust.

Ülikergete kaitseprillide (kõigest 18g) polükarbonaadist uduklaasid neelavad 99.9% UVA ja UVB kiirgusest. 3M silmakaitsevahendite tooteportfel garanteerib kvaliteetsed silmakaitsevahendid, mis on ühteaegu mugavad, kaitsevad silmi ja on kauni disainiga. Täiustatud inseneriteadus ja tehnoloogia koos kõrge kvaliteedistandardi ja pidevalt areneva tootelahenduste innovatsiooniga aitab tagada teie tööjõu ohutuse ja mugavuse.

  • Stiilne ja mugavalt kerge disain, kaaluvad vaid 18g;
  • Polükarbonaadist udukindlad klaasid neelavad 99,9% UVA ja UVB kiirgusest;
  • Prilliraamidel on kasutatud survet ühtlustavat patenteeritud tehnoloogiat;
  • Sobib paljudele peasuurustele;
  • Vastab standardile EN 166:2001.
TootekoodÜhikVärvusHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3MSF202AFtkhall
6.10 
Saadavus: laos olemas
2014046719735112*
3MSF203AFtkkollane
6.10 
Saadavus: laos olemas
2014046719735136
3MSF201AFtkvarvitu
5.75 
Saadavus: laos olemas
2014046719735099

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

3M silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.