HONEYWELL Cold Grip+ talvekindad

-
7.90 
(KM-ga)
Puhasta

HONEYWELL Cold Grip+ talvekindad sobivad ideaalselt niisketesse ja külmadesse oludesse õliste ja rasvaste asjade käitlemiseks. Mõnusalt sooja ja pehme voodriga kindad, mille 3/4 vahtvinüüliga kaetud välispind tagab ideaalse haarde ja parima soojahoidvuse. Õmblusteta vooder suurendab mugavust. Kinnaste väline kiht ei muutu külmakraadidega jäigaks, vaid säilitab oma elastsuse. Suurepärase kulumiskindlusega kindad sobivad kandmiseks kuni -20ºC külmaga.

Vastab standarditele EN 388 – mehaaniline vastupidavus: kulumiskindlus 2/4, lõikekindlus 2/5, rebimiskindlus 3/4, torkekindlus 1/4. Ja EN 511 – külma kaitse standardile.

Loe kinnaste märgistuste kohta rohkem SIIT.

  • EN 388
  • EN 511
  • Lõikekindlus 5
TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisKogus kastisKogus pakis
NFD11HD-09*paar9
7.90 
Saadavus: laos olemas
121

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid, millel on ärihuvid lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinemise tulemusel, kuid nimi Honeywell seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.