HONEYWELL 5251 FFP2 tolmumask klapiga

5251*
Saadavus: laos olemas
0.90 
(KM-ga)

HONEYWELL 5251 FFP2 tolmumask klapiga. Soovitatav kasutada vältimaks tolmu ja muude väikeste osakeste sissehingamist. Hingamisklapp muudab hingamise lihtsaks ja maski saab kasutada pikemat aega.
Sobib FFP2 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Peene tolmu keskmised kogused (kuni 12 x LPN) ja õli- või veebaasil udu, mis tavaliselt eralduvad krohvimisel, tsementeerimisel, lihvimisel, puidutolmust jm.

HONEYWELL 5251 FFP2 tolmumask vastab standardi EN 149:2001 nõuetele – filtreeriva näoosaga respiraatorid kaitseks osakeste vastu. Loe lähemalt SIIT, kuidas tuleb valida respiraatorit.

Omadused

  • Jäik kest: tolmumaski kuju säilib isegi niiskes ja raskes keskkonnas.
  • Eemaldab ka mõningal määral orgaanilisi lõhnu.
  • Ülimalt pehme hüpoallergeense Willtech™ tihendiga, mis tagab erakordse mugavuse ja täiusliku sobivuse.
  • Eelvormitud ja värviline ninasild, et säästa aega maski täiuslikuks kohandamiseks ja selle kaitsetaseme koheseks tuvastamiseks.
  • Suur sisemine maht, et hõlpsalt suhelda ja hingata.
  • Eksklusiivse disainiga varjestatud väljahingamisventiil täiustatud kaitse ja parema hingamismugavuse jaoks.
  • Kaks eriti elastset rihma, mis klammerdatakse filtreerimisalast väljas, et vältida lekke ohtu.
  • Kerge respiraator (28 g), et vähendada kasutajate väsimust.
  • Ei sisalda lateksit, silikooni ega PVC-d.
  • Dolomiidi test on läbitud.
  • Toode vastab standardile EN 149:2001+A1:2009

Hoiatused. See tolmumask ei kaitse kandjat ohtlike gaaside eest. Gaaside eest kaitseks tuleks kasutada gaasirespiraatorit. Tolmumaski ei ole lubatud kasutada keskkondades, mille õhuhapnikutase on alla 17%. Maski kandjal ei tohi olla habet ega vuntse, mis mõjutavad maski tõhusust.

Paigaldage tolmumask vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne tolmumaski kasutamist toimige järgnevalt. Katke tolmumaski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPIGA tolmumaski puhul hingake sügavalt SISSE. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
5251*tk
0.90 
Laos olemas505.3603830055959

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.