DUNLOP PUROFORT PU turvakummikud S5

-
56.00 
(KM-ga)
Puhasta

DUNLOP PUROFORT PU turvakummikud S5 CI CR SRC on valmistatud mikrovahustatud polüuretaanist. Purofort® on ainulaadne materjal, milles on miljoneid kõrgsurve all ühtlaselt jaotatud õhutaskuid. See on üsna ainulaadne, kuna Dunlop on maailmas ainus PU saabaste tootja, kes kasutab oma tootmises kõrgsurvetehnoloogiat. Tänu ühtlaselt jaotatud miljonitele õhutaskutele tagab Purofort äärmiselt hea soojaisolatsiooni, hoides jalgu soojana ka kõige külmemates tingimustes (kuni -20°C).

DUNLOP PUROFORT PU turvakummikud on kahtlemata parimad polüuretaanist saapad ning nende omadused on paremad kui naturaalsest kummist ning primitiivsest polüuretaanist kummikutel. Purofort saapad on kuni 35% kergemad kui PVC, kummi või teistest konkureerivatest PU materjalidest saapad. Õlikindla välistallaga ja antistaatilistel kummikutel on terasest varvastekaitse ja metallist naelatõke.

Dunlop Purfort kummikud vastavad EN ISO 20345: 2011 turvajalatsi standardile. Loe lähemalt tööjalanõude turvaklasside kohta SIIT!

Vaata ka täiustatud omadustega uut mudelit: Dunlop Purofort FieldPro PU turvakummikud S5.

  • EN ISO 20345:2011 S5 CI CR SRC
  • Varvastekaitse materjal – teras
  • Naelatõkke materjal – teras
  • Saapa välisosa ja talla materjal – Purofort®
  • FO – Õlikindel välistald kergelt puhastatava profiiliga
  • A – Antistaatilised omadused
  • E – Energiat absorbeeriv kannaosa
  • CI – Külmaisolatsiooniga
  • CR – Lõikekindel pealmine osa
  • SRC (SRA + SRB) – Libisemiskindel välistald naatriumlaurüülsulfaadiga libestatud keraamilisel plaadil ja glütserooliga libestatud metallpõrandal

Purofort® on ainulaadne materjal, mille töötas Dunlop välja 1980. aastal. Purofort® materjalil on miljoneid ühtlaselt jaotatud õhutaskuid, mis muudavad saapad eriti kergeks ja termiliselt isoleerivaks. Selle ristseotud struktuur annab paindlikkuse ja tugevuse. Vaadake filmi, et näha, kuidas Purofort teile kauakestvat mugavust pakub.

Dunlop® on juhtiv veekindlate kaitsejalatsite tootja maailmas. Dunlop saapaid iseloomustab mugavus, uuendusmeelsus ja kaitse. Dunlop toob need kolm peamist omadust kokku, et luua ainulaadsed ja professionaalsed jalatsid, mis annavad kandjale väärilise turvalisuse ja mugavuse. Vaata kogu Dunlop tootevalikut SIIT!

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisTriipkood
9PUSA39*paar39
56.00 
Saadavus: laos vähe
8713197011613
9PUSA47*paar47
56.00 
Saadavus: laos vähe
8713197011699

Dunlop

Dunlop on juhtiv veekindlate kaitsejalatsite tootja maailmas. Rohkem kui 50 riigis üle maailma pakuvad nad põllumajanduse ja kalanduse, toiduainete töötlemise, tööstuse ning nafta-, gaasi- ja mäetööstuse töötajatele mugavaid ja kaitsvaid jalatseid. Dunlop® uuendus koos kindla annuse käsitööga teeb maailma parimaks töötavaks saapaks.

Dunlop kavandab, arendab ja valmistab kõik oma kvaliteetsed veekindlad turvasaapad ja -kummikud ise. Dunlop saapaid iseloomustab mugavus, uuendusmeelsus ja kaitse. Dunlop toob need kolm peamist omadust kokku, et luua ainulaadsed ja professionaalsed jalatsid, mis annavad kandjale väärilise turvalisuse ja mugavuse.