COVERGUARD 71081 PREMIUM täisturvarakmed isterihmadega

71081
Saadavus: laos vähe
147.00 
(KM-ga)

COVERGUARD 71081 PREMIUM täisturvarakmed isterihmadega on kukkumiskaitse varustuse üks osa. Turvarakmetel on üks ankurkinnitus seljal ning kaks aasa ees. Rakmeid on lihtne selga panna ja parajaks reguleerida. Reguleeritavad pandlad asuvad õlgadel, rinnal ja jalgade osas. Rakmete kandja maksimaalne kehakaal 100 kg.

Täisturvarakmed omavad standardit: EN 361 kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendi standardit – kererakmed.

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
71081tk
147.00 
Laos vähe53435241710819

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.