3M 6223 poolmaski komplekt

3M6223M
Saadavus: laos olemas
64.00 
(KM-ga)

3M 6223 poolmaski komplekt sisaldab 6200 poolmaski korpust, orgaaniliste aurude filtrit 6055, tolmufiltri hoidjat 501 ja 2 paari tolmufiltreid 5935. 3M poolmaski komplekt on mõeldud kõige tavapärasemate tööstus-, ehitus-, värvi- ja põllumajandusvaldkondadesse.

3M poolmaski korpus 6200 vajab vähest hooldust, on lihtsasti kasutatav ning kerge kaaluga. Mask on bajonettkinnitussüsteem tolmu-, gaasi- ja aurufiltrite kinnitamiseks. Maske on võimalik ühendada ka 3M™ suruõhusüsteemidega, et töötamine oleks veelgi mugavam.

3M gaasifilter A2 6055 Gaasifiltril on kombineeritud tolmuosakeste, gaaside ja aurude vastane kaitse. Komplektis on kaks gaasifiltrit. Gaasifilter vastab standardile EN 141 – hingamisteede kaitsevahendite üldnõue. Kaitseklass A2 kaitseb orgaaniliste aurude (keemispunkt üle 65 C) eest.

3M P3 eelfilter 5935 on loodud kasutamiseks koos 3M 6000- seeria gaasi- ja aurufiltritega. P1 eelfilter vastab standardile EN 143–  filtreerimise tõhusust vastav klassifikatsioon. 5935 eelfilter omab kaitseklassi P3R – kaitseb tahkete ja vedelate tolmuosakeste eest. Komplektis on kaks paari eelfiltreid.

3M filtrihoidja 501 ühendab 3M 5000 seeria filtrid 6000 seeria filtritega. Komplektis on kaks filtrihoidjat.

3M™ kannustab kogu maailmas innovatsiooni ja sütitab progressi, panustades samal ajal keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja majandusliku progressi kaudu tõeliselt ülemaailmsesse jätkusuutlikku arengusse. Nende eesmärk on tuua inimesteni mugavad, hästi kavandatud isikukaitsevahendid (IKV), mis tagavad tõhusaima võimaliku kaitse.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3M6223Mtk
64.00 
Laos olemas44046719131396

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.