REEBOK FUSION FLEXWEAVE TURVAKINGAD ON KOMBINATSIOON MUGAVUSEST JA TURVALISUSEST

REEBOK Fusion Flexweave Work sportlikud vabaaja stiilis ja libisemiskindla tallaga turvakingad on loodud selleks, et pakkuda Sulle kombinatsiooni mugavusest ja turvalisusest. Need tagavad Sulle suurepärase töövõime pikkadeks ja nõudlikeks tööpäevadeks.

REEBOK Fusion Flexweave Work turvakingad on madala profiiliga ja valmistatud kaasaegsetest kergetest materjalidest. Tööjalanõul on komposiitmaterjalist turvanina ja turvatald. EVA sisetald teeb kandmise mugavaks, kuna jalanõu sobitud täpselt Teie talla profiiliga. Sobivad kandmiseks nii tööle kui ka vaba aja veetmiseks.

REEBOK turvajalanõud vastavad EN ISO 20345:2011 turvajalatsi professionaalse kasutamise standardile. REEBOK kasutab oma turvajalanõude valmistamisel spordijalanõude tehnoloogiat, et pakkuda suurepärast kombinatsiooni mugavusest ja turvalisusest. Nende sportlikud turvajalanõud on välimuselt ja mugavuselt nagu vabaaja jalanõud, aga oma omadustelt pakuvad maksimaalset kaitset!

REEBOK Fusion Flexweave Work turvakingade eelised on järgnevad:

  • Ultraknit ja Flexweave ™ pealisosa on kergekaaluline, vastupidav ja hingav.
  • Floatride Energy vahust vahetald on kergem kui traditsiooniline EVA ning omadustelt paindlik, vastupidav ja pakub esmaklassilist pehmendust.
  • Libisemiskindel (SRC tase) kummist välistald.
  • Komposiitmaterjalist varvastekaitse vastab ja isegi ületab EN ISO 20345 ohutustasemeid.


REEBOK turvajalanõud on loodud selleks, et pakkuda suurepärast kombinatsiooni mugavusest ja turvalisusest. REEBOK sportlikud turvakingad on madala profiiliga ja valmistatud kaasaegsetest kergetest materjalidest. Pehmed ja mugavad sisetallad teevad kandmise mugavaks, kuna jalanõu sobitud täpselt kandja talla profiiliga. Turvakingad sobivad kandmiseks nii tööle kui ka vaba aja veetmiseks. Nad kasutavad oma turvajalanõude valmistamisel spordijalanõude tehnoloogiat, et pakkuda suurepärast kombinatsiooni mugavusest ja turvalisusest. Nende sportlikud turvajalanõud on välimuselt ja mugavuselt nagu vabaaja jalanõud, aga oma omadustelt pakuvad maksimaalset kaitset.

VAATA REEBOK FLEXWEAVE WORK TURVAKINGADE VALIKUT SIIT!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880