JALA SKANNEERIMISE PÄEV

11. mail kell 9:00 – 16:00 toimub Becky Tööohutuskeskuse kaupluses jala skanneerimise päev. Kohapeal saab koos spetsialisti abiga kiirelt ja lihtsalt analüüsida oma jalgade seisundit ning teha kindlaks, millised sisetallad ja jalatsid just teile sobivad. 

JALAS FOOT STOP SERVICE

Jalas Foot Stop Service (FSS) on kiire ja lihtne viis jalgade seisundi analüüsimiseks skannerija abil. Jalas FSS jala skanneerija analüüsib jalgade anatoomiat ja nende omadusi, et aidata leida teie jalakujule vastavad tööjalanõud ja sisetallad, mis pakuvad ideaalset sobivust ja mugavust.

Jalas FSS seade mõõdab detailselt teie jalalaba suurust ja kuju (s.h jalavõlvi kuju), annab infot milline on jala omadus leevendada põrutusi ehk pronatsiooni ning toob esile jalalaba survepunktid. Skanneerimine on väga lihtne ja kiire protsess ning tulemused ilmuvad ekraanile mõne hetkega.

JALA SKANNEERIJA AITAB ENNETADA VIGASTUSI

Jalad on kogu keha alustugi ning valesti valitud jalanõud mõjutavad kogu keha hoiakut. Kui jalanõu põhjustab jalgade ebaloomulikku asendit, pingeid, väsimust jms, võivad tekkida rühihäired ning selja-, õlavööndi- ja kaelavalud. Jalas jalaskanneerija aitab ennetada jalgade vigastusi ja ülekoormamist ning tagab sedasi ka kogu organismi heaolu. Küll aga ei ravi jala skanneerija juba tekkinud vigastusi, vaid vigastuste korral tuleb konsulteerida arsti või ortopeediga.


KÕIKIDE JALA SKANNEERIJATE VAHEL LOOSIME VÄLJA JALAS TURVAJALATSID!

Jala skanneerimine on Becky Tööohutuskeskuse kaupluses tasuta ning kõikide osalejate vahel loosime JALAS Zenit Evo turvajalatseid! Võitja kuulutame välja päev pärast jala skanneerimise üritust ning võitja saab valida auhinnaks kas JALAS Zenit Evo 7178 turvasaapad või JALAS Zenit Evo 7168 turvakingad:

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880