JALAS SPOC kollektsioon

Kes ütles, et tööjalatsid peaksid olema igavad? Tänapäeva moodsatest tennistest inspiratsiooni saanud JALAS® SPOC kollektsioon on uuenduslik kombinatsioon, mis pakub tööjalatsite turvalisust ja ergonoomilisust stiilse uue disainiga.

Võite valida endale meeldiva väljanägemisega jalanõud ja olla kindel, et need vastavad EN ISO sertifikaadi nõuetele. Nahast mudelid on pritsmekindlad ja väga vastupidavad. Julge välimusega punased või mustad mudelid pakuvad aga suuremat elastsust ja paremat hingavust. Saate valida kinnitamiseks kas paelad või L6 Boa® kinnitusmehhanismi. Aga üks asi, mille osas te otsustama ei pea, on turvalisus.

OHUTU TÖÖTAMISEKS
Tavaline tööpäev on täis potentsiaalseid ohtusid. Ärge riskige ebasobivate jalanõudega – valige jalanõud, mis on sertifitseeritud vastavalt teie töö nõuetele. Kõik jalanõud SPOC sportlike tööjalatsite kollektsioonis vastavad EN ISO 20347:2012 sertifikaadi nõuetele ja võite olla kindel nende vastupidavuses ja turvalisuses.
KAITSE STAATILISE ELEKTRI JA LIBISEMISE EEST
Veel üks oluline turvafunktsioon on libisemiskindel nitriilkummist välistald, mis tagab kaitse märgadel ja libedatel pindadel. SPOC sarja mudelid sisaldavad staatilise elektri eemaldamiseks elektrit juhtivaid niite. See annab jalanõudele IEC 61340-5-1 (ESD) sertifikaadi nõuetele vastava antistaatilise ja ESD kaitse, mis tagab teile igakülgse tööohutuse.
ÜLIM MUGAVUS
Nende uute sportlike tööjalatsite disainimisel tugines JALAS oma 100-aastasele kogemusele ergonoomika alal, et tagada ülim mugavus ja tugi. SPOC kollektsiooni tööjalanõud aitavad ennetada levinumaid probleeme, nagu selja- ja jalavalu, soodustades head rühti ja loomulikku liikumist. Kerge vahetald reageerib koormusele ja põrutustele ning tagab optimaalse löögienergia jaotumise.
LÖÖKI SUMMUTAVAD SISETALLAD
Kõikidel mudelitel on meie JALAS FX2 Pro sisetallad kahekordsete PORON® XRD® lööki leevendavate aladega. See kõrgtehnoloogiline materjal leevendab kuni 95% löögienergiast. PORON® XRD® tagab mugavuse ning kaitseb talda ja päkaosa põrutuse ja löökide eest.
HOIAB TEIE JALAD VÄRSKED JA KUIVAD
Nahast pealne tagab maksimaalse vastupidavuse, tekstiilist pealne tagab aga elastsuse ja parema hingavuse. Tänu polüester-/polüamiidvoodrile on teie jalad alati värsked ja ei ole ebameeldivat lõhna.

UUS SPORTLIKE TÖÖJALATSITE KOLLEKTSIOON JALAS® SPOC – KUJUNDATUD TEIE JAOKS, SERTIFITSEERITUD TÖÖTAMISEKS. 

Tutvu mudelivalikuga siin: