ICEMIX külmasprei 400 ml

EA 5332
Saadavus: laos olemas
6.70 
(KM-ga)

ICEMIX külmasprei annab kohese külmaefekti ning seda kasutatakse erinevate pehmekoetraumade esmaabiks. Levinumateks vigastusteks on lihaste ja liigeste venitused, rebestused, nihestused ja ka põrutused. Peamiselt kasutatakse spordivaldkonnas. ICEMIX toimib valu leevendavalt, vähendades kiiresti kehatemperatuuri vigastuskohal. See võimaldab kiiresti jätkata sportimist, ennetades verevalumite tekkimist.

Soovitame esmaabiks kasutada kõigepealt külmaaerosooli ja seejärel vajadusel jahutada edasi isekülmuva külmakompressiga.

Kasutamine: loksutage pudelit. Asetage side või mõni riie vigastatud kehaosale (soovitame pihustada aerosooli läbi riide, et otsene külm ei kahjustaks pindmiseid nahakudesid). Ning pihustage külmaspreid 15-20 cm kauguselt 3-5 sekundi jooksul (see viib naha  0°C temperatuurini). Juhul, kui on tarvis tegevust korrata, siis pidage 5-10 sekundit pausi ja pihustage uuesti või kasutage külmakotti edasiseks jahutamiseks. Kui tegemist on jäsemega, siis hoidke seda südamest kõrgemal.

HOIATUS! Juhul, kui te pihustate näiteks 2 cm kauguselt ja üle 5 sekundi, siis viib aerosool naha temperatuuri kuni – 50°C , mis tekitab tõsiseid lisavigastusi! 

Sisaldab: propaan, butaan, isopropüülalkohol, piparmündi ja eukalüpti lõhnaained.

Ettevaatust:
1. Balloon on rõhuall!
2. Hoida päikesevalguse eest!
3. Mitte säilitada ega kasutada lahtise tule, hõõguvate esemete, soojusallikate ja töötavate elektriseadmete läheduses!
4. Mitte purustada ega põletada ka pärast selle tühjaks saamist!
5. Hoida lastele kättesaamatuna!
6. Vältige silma või limaskestadele sattumist!

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
EA 5332tk
6.70 
Laos olemas15906372629021