RAPID RELIEF ühekordne isekülmuv külmakott 15×12 cm

EA külmakompress
Saadavus: laos olemas
2.30 
(KM-ga)

RAPID RELIEF ühekordne isekülmuv külmakott 15×12 cm. Sobib esmaabiks traumade, vigastuste, nihestuste, muhkude, põrutuste, luumurdude jne. korral (väheneb turse, verevalumite teke, leevendab valu, kiirendab taastumist). Külmakott on kohustuslik esmaabivahend ettevõtte apteegis ning soovituslik iga treeneri ja füsioterapeudi arstikotti

Külmakoti aktiveerimiseks tuleb jõuga purustada koti sees olev vedelikuga täidetud pakike ja kotikest natuke raputada. Keemilise reaktsiooni  teel muutub külmakott jääkülmaks.

  • Hoia külmakotti vigastatud kohal 20 minutit
  • Vajadusel võib toimingut korrata 2 – 3 tunni möödudes (uue kotiga)
  • Lahtisele haavale asetada side ja selle peale külmakott

Säilitamistingimused: säilitada toatemperatuuril. Kaitsta külmumise ja kuumenemise eest.

Hoiatus: ärge tehke külmateraapiat järjest üle 20 minuti. Inimesed, kellel on vereringehäired või diabeet, peaksid enne külmakoti kasutamist konsulteerima arstiga. Ärge istuge ega toetage külmakotile. Ainult välispidiseks kasutuseks. Kasutamiseks lastel ja vanuritel vaid täiskasvanu järelvalvel. Ärge taaskasutage toodet seda külmutades! Allaneelamisel jooge mitu klaasi vett ja kontakteeruge arstiga. Kui sisu satub nahale või silma, siis loputage hoolikalt ja konsulteerige arstiga. Visake pakend ära kui see lekib või on katki. Jälgige nahapinda külmateraapia jooksul. HOIDKE LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS!

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
EA külmakompresstk
2.30 
Laos olemas10064317312461