SALVEQUICK plaastriautomaat 45 tk + 40 tk

EA plautomaat
Saadavus: laos olemas
23.90 
(KM-ga)

SALVEQUICK plaastriautomaat on mõeldud nii ettevõttesse kui koju. Plaastreid on võimalik automaadist võtta ühe käega ning kohe haavale asetada. Plaastripakendid on automaadis lukus ning neid saab väja võtta või vahetada spetsiaalse võtmega. Toode sisaldab steriilseid plastik- ja elastikplaastreid.

Plaastriautomaat vahetatavate täitepakenditega hoiab plaastreid puhta ja kuivana kuni nende kasutamiseni. Plaastriautomaat käitub ka vargusvastase süsteemina, ehk täitepakendeid ei ole võimalik omavoliliselt ärandada. Automaati saab iseseisvalt seinale kinnitada ning vajadusel täita erinevate täitepakenditega.

Komplektis on Salvequick plastikplaastrid (45 tk) ja tekstiilplaastrid (40 tk).

  • Mõõdud: 5 x 23 x 11 cm
  • Materjal: Rohelised osad: polüstüreen ja ABS plastik. Läbipaistev kaas: Polükarbonaat. Lukustus profiil: EPDM kumm (sünteetiline kumm)
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
EA plautomaatkompl
23.90 
Laos olemas57310614907705

Salvequick

Esimene Salvequick plaaster valmistati 1947 aastal, kui rootslasest Christian Cederroth mõistis, et plaastrite järele on suur nõudlus. Vaid mõned aastad hiljem saadi valmis esimese eraldi pakitud ja õiges suuruses valmis lõigatud plaaster, mis oli revolutsiooniline ning muutis kogu esmaabi toodete turgu Euroopas.

Tänaseks päevaks on Salvequick plaastrite tootmises turuliider. Igal aastal müüakse üle maailma ca 20 miljonit Salvequick plaastrikarpi. Nende tooteid testitakse aktiivselt ning kõik plaastrid vastavad meditsiinilistele nõuetele.