BURNSHIELD Hydrogel põletusjärgne geel 125 ml

EA Hydrogel
Saadavus: laos olemas
12.00 
(KM-ga)

BURNSHIELD Hydrogel põletusjärgne geel, pihustiga. Põletushaavade peale ei tohi panna ühtegi kuumust isoleerivat ainet, s.h erinevad salvid, kreemid, rasv, või, hapukoor, aaloe jms, mis teevad kasu asemel hoopis kahju. Kui naha pinnale tekib rasvane kiht, siis kuumus ei pääse välja ja läheb edasi sügavamatesse kudedesse. Põletust tuleb jahutada ja desinfitseerida. Kõige sellega saab hakkama Burnshieldi Hydrogel ja seetõttu kasutabki seda oma töös ka kiirabi.

Burnshieldi® sobib kasutamiseks igal pool, kus on vaja tuimestust, külma või desinfitseerimist: marrastustel, putukahammustustel, liigesevigastustel, vistrikel jne. Hüdrogeel imab ja leevendab kuumust, lõpetab põlemisprotsessi, tagab kohese kergenduse, vähendab infektsioonid ja on ohutu lastel kasutamiseks. Geeli võib kasutada näopiirkonnas, ei ole mürgine ega ärritav.

Kasutamine: 1. Eemalda riided; 2. Paljasta haav/põletus; 3. Keemiliste põletuste korral tuleb loputada vähemalt 20 minutit; 4. Pihustage hüdrogeeli õhuke kiht nahale ning selle kuivades korrake tegevust.

  • Toimeained: 96% vesi, 1% teepuuõli, 3% geeli toimeaine/emulgaatorid, niisutusaine, säilitusaine
  • Ohutu kasutada lastel
  • Valuvaigistav toime
  • Ei kleepu
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
EA Hydrogeltk
12.00 
Laos olemas486007645000192