HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact In-Ear Pro aktiivkõrvaklapid 30 dB

-
148.00 
(KM-ga)
Puhasta

HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact In-Ear Pro aktiivkõrvaklapid. Müratase tööstuskeskkonnas võib tõsiselt kahjustada sealviibijate kuulmist ja heaolu. Samas on kriitiliselt oluline, et töötaja oleks ümbritseva keskkonnaga kursis (näiteks kuuleks hoiatussignaale) ja saaks inimestega suhelda. Honeywell Impact In-Ear Pro aktiivkõrvaklapid summutavad efektiivselt valjud kahjulikud impulsshelid, samal ajal võimendades teisi olulisi helisid (s.h inimhääled, hoiatussignaalid jne). Kõrvaklapid kaitsevad ohtliku ja häiriva müra eest, filtreerides ümbritsevaid helisid 82 dB piires. Need sobivad kasutamiseks ehitusele, autotööstusesse ja teistesse kõrge müratasemega keskkondadesse.

HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact In-Ear Pro aktiivkõrvaklapid vastavad EN 352 kuulmiskaitse üldnõuete standardile. Loe lähemalt ka meie BLOGIST, kuidas kaitsta enda kuulmist ja valida kuulmiskaitsevahendeid.

  • EN 352-2:2020; EN 352-7:2020; EN 352-9:2020; EN 352-10:2020
  • Kõrvaklapid kaitsevad ohtliku ja häiriva müra eest, filtreerides ümbritsevaid helisid 82 dB piires
  • Aktiivkõrvaklapid võimendavad töötaja jaoks olulisi helisid, s.h inimhääled, hoiatussignaalid jne
  • Turul saadaolevatest aktiivkõrvaklappidest ühed kõrgeima müra summutusväärtusega (SNR 30 dB)
  • Võimalus ühendada telefoniga läbi Bluetoothi
  • Komplektis on kaasas kompaktne lukuga suletav hoiustamiskarp, erinevate suurustega kõrvaklapi otsikud, USB-C laetav liitium aku, USB laadija
  • Laadimisaeg 2h
  • Aku kestvus 10h

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.

TootekoodÜhikVärvusHindLaoseis
1034107tkMust
148.00 
Saadavus: laos vähe
1034105tkOranž
148.00 
Saadavus: laos vähe

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.