3M 6000 seeria poolmaski korpus

-
24.20 
(KM-ga)
Puhasta

3M 6000 seeria poolmaski korpus. 6000 seeria korduvkasutatavad poolmaskid on ökonoomsed, vajavad vähest hooldust, lihtsasti kasutatavad ning kerge kaaluga. Maskid on saadaval kolmes erinevas suuruses, kõikidel suurustel on 3M™ bajonettkinnitussüsteem tolmu-, gaasi- ja aurufiltrite kinnitamiseks. Maske on võimalik ühendada ka 3M™ suruõhusüsteemidega, et töötamine oleks veelgi mugavam.

Poolmaski pearihmade disain sobib 3M pea- ja silmakaitsetega. Perihmad on tihedalt ümber pea ning kaelarihmasid on lihtne kinnitada. Tänu kahele filtrile on hingamistakistus minimaalne. Pehmel, kergel ja elastomeerist maskil on suurepärane raskuse jaotus ja tasakaalustatud sobivus. Maskil on gaasi, auru ja tolmufiltrite paindlik süsteem. Valige endale sobiv maski suurus ja õiged filtrid ning kaitske oma tervist!

  • Maski kaal 82 g
  • Soodsa hinnaga asendusfiltrid

3M™ kannustab kogu maailmas innovatsiooni ja sütitab progressi, panustades samal ajal keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja majandusliku progressi kaudu tõeliselt ülemaailmsesse jätkusuutlikku arengusse. Nende eesmärk on tuua inimesteni mugavad, hästi kavandatud isikukaitsevahendid (IKV), mis tagavad tõhusaima võimaliku kaitse.

 

 

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3M6100tkS
24.20 
Saadavus: laos olemas
84046719375905
3M6200tkM
24.20 
Saadavus: laos olemas
84046719375912
3M6300tkL
24.20 
Saadavus: laos olemas
84046719375936

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.