COVERGUARD TOP LOCK kukkumiskaitse komplekt

71620
Saadavus: laos olemas
131.00 
(KM-ga)

COVERGUARD TOP LOCK kukkumiskaitse komplekt sisaldab järgmisi tooteid:

TOP LOCK täisturvarakmed 71035 isterihmadega on üks ankurkinnitus seljal ning kaks aasa ees. Reguleeritavad jalgade osad. Rakmete selga panemise muudab lihtsamaks, et alumine ja ülemine osa on erinevat värvi. Enne kasutamist reguleerida rakmed vastavalt kasutaja mõõtudele. Täisturvarakmed omavad standardit: EN 361 kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendi standardit – kererakmed.

TOP LOCK liuglukk köie ja energianeelduriga 71353 on painduval kinnitusliinil liikuv kukkumiskaitsevahend, mis sisaldab 12 mm diameetriga 10 m pikkust köit, liuglukku, energianeeldurit ja ühte karabiini. Vahend võimaldab üles- ja allasuunas liikumist ilma kasutajapoolse sekkumiseta, kuid lukustub automaatselt kasutaja kukkumise korral. Vastab EN 353-2 standardile: kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendid. Osa 2: Paindliku ankrunööriga (köis) juhitavad kukkumise pidurdajad.

2 x TOP LOCK terasest karabiini 71110 keerelukustusega ehk ühendusklambrit.

TOP LOCK ankurdusrihm 71231 – punane kootud polüesterrihm, millel on otstes mitmekordsed õmblused ja kangast aasad. Rihma pikkus on 1,8 m ja laius 30 mm, staatiline tugevus > 22 KN. Vastab standardile EN 354: 2002.

Praktiline kott, kuhu kõik komplekti kuuluvad tooted mahuvad.

Rohkem infot kukkumiskaitse komplekti kohta leiate tootekaardilt: Coverguard TOP LOCK 71620 technical information

Top Lock kuulub Euro Protection gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega. Top Lock on spetsialiseerunud kukkumiskaitsevahendite arendamisele ja tootmisele. Nende tootevalikust leiab vajalikud kaitsevahendid töötaja ohutuse tagamiseks kõrgustes ja sügavikes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
71620tk
131.00 
Laos olemas13435241716200

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.