HONEYWELL CLEARWAYS näokaitse peavõru

1002346
Saadavus: laos olemas
14.20 
(KM-ga)

HONEYWELL Clearways näokaitse peavõru ilma visiirita. Peavõrule saab paigaldada Honeywell Clearways polükarbonaadist visiiri ja uduvaba visiiri. Kerge kaaluga peavõru on väga mugav kanda ka pika päeva jooksul.

NB! Pildil olev visiir ei kuulu hinna sisse ja on eraldi tellitav.

  • Kaal 160 g

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
1002346tk
14.20 
Laos olemas1017312550023461

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.