3M S-133 Versaflo peakate

3MS-133L
Saadavus: laos olemas
36.90 
(KM-ga)

3M S-133 peakate sobib kasutamiseks 3M Versaflo puhurisüsteemis ning pakub näo- ja silmakaitset vedelate pritsmete ning madala energiaga lenduvate osakeste ja tolmu eest (F klass).

  • Pakub suurepärast vaatevälja, eriti allapoole.
  • Sobib rakendusteks, mis nõuavad kogu peakatte komplekti sagedast vahetamist, või kohtadesse, kus väliskangas on vähem määrdunud.
  • Kaalub vaid 110 g.
  • Hinnatud vastavaks standarditele EN 166: 2: F: 3, EN14594 3A ja EN 12941 TH3
  • Suurus M/L (54-64 cm)
TootekoodÜhikHindLaoseis
3MS-133Ltk
36.90 
Laos olemas

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.