3M VERSAFLO TR-619E motoriseeritud puhuri stardikomplekt

3MTR-619E-T3
Saadavus: laost otsas
1,780.00 
(KM-ga)

3M VERSAFLO TR-619E motoriseeritud puhuri stardikomplekt. VERSAFLO motoriseeritud vööle kinnitatav puhur pakub hingamisteede kaitset osakeste, gaaside, aurude või kõigi kolme kombinatsiooni eest, olenevalt kasutatavast filtrist. Motoriseeritud puhuril on kolm voolukiirust ning kasutaja mugavuse maksimeerimiseks on see kerge ja tasakaalustatud disainiga. Kergesti kasutatav puhur annab kasutamise ajal nii ekraanil, helisignaalidega kui ka vibratsiooniga teavet aku ja filtri staatusest. Uuendatud ja edasiarendatud Versaflo vahetab välja 3M Jupiter motoriseeritud puhurid.

Motoriseeritud süsteem on eriti sobilik pikkade vahetustega tööl, kuna hingamistakistus puudub. Süsteemi tööaeg on 9,5 kuni 19 tundi, sõltuvalt akust, voolukiirusest, pealisest ja filtrist. Puhurid tagavad teile vajaliku ohutuse koos mugavuse ja lihtsusega, mis aitavad kaasa töötaja töökiiruse ja tootlikkuse parandamisele. Tänu kergele ja õhukesele disainile on töötajatel mugavam kitsastes tööruumides töötada. Lihtsasti kasutatavad liidesed nii põhiseadmel kui akul. Kasutatavad mitmesugustes tööstusharudes. Võimalus kasutada integreeritud pea-, silma-, kuulmis- ning näokaitset mitmesuguste tahkete osakeste, gaaside ja aurudega seotud ohtlikes keskkondades.

Loe lähemalt 3M VERSAFLO motoriseeritud puhuritest SIIT!

TR619E stardikomplekt sisaldab:

  • TR-602E puhurit
  • TR-632 suure mahutavusega akut
  • TR-641UK/E ühe tööjaamaga akulaadija komplekti
  • TR-971 õhuvoolu indikaatorit
  • TR-6310E (A2P) filtrit
  • TR-6300FC filtrikatet
  • TR-6600 eelfiltrit (x 10)
  • TR-662 sädemepüüdjat
  • TR-627 lihtsasti puhastatavat vööd
  • BT-30 reguleeritava pikkusega hingamistoru

NB! TR-619E komplekt ei sisalda peakatet/visiiri, see tuleb eraldi juurde soetada. Vaata valikut SIIN!

3M VERSAFLO motoriseeritud puhuri stardikomplekt TR-619E on Becky Tööohutuskeskuse valikus saadaval eritellimisel. Palun kontakteeru meie klienditeenindusega becky@becky.ee et täpsustada võimalik tarneaeg.

 

TootekoodÜhikHindLaoseis
3MTR-619E-T3kmpl
1,780.00 
Laost otsas

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.